Jump to content

Hazır Menü Butonlar-problem-soru

Recommended Posts

65wikm.jpg

Arkadaşlar!

yardıma ihtiyacım var.daha bikaç gün önce kullanılmış bir programın adını hatırlayamamak belki esef verici bir durum ancak ukardaki menü-butonu yaptığım bi program var elimde.nasılsa silmişim.

İsmen yardımcı olabilir misiniz acaba..Hazır menü template gördüğünüz.benzer değişik versiyonları da var..

Dediğinden birşey anlamadım dicem yalan olucak. Buton tasarlıcakbir dünya grafik yazılımı var . Şimdi biz hepsini saysak ...

Sen bir tanesini bul netten olmadı photoshop kullanmayı biliyorsan onu veya fireworks... Gidiyor allah gidiyor...

Arkadaşlar.Yardımlarınz için çok teşekkür ederim.

CoffeeCup Flash Menu Builder değil.ordaki hazır şablonlar uymuyo.kullandım yalnız yukardaki butonu yapmak için şablonu yok.

Mehmet_emin kardeş.Öncelikle butonu yapmak için bi program vardı elimde.Photoshop biliyorum yalnız biraz uğraştırcak.ben işi kesitmre yoldan halletmek istiyorum.açıkçası pek de vaktim yok...

olamaz.Flash değil çünkü menüler.onun için hazır Adobe Flash CS4 var..flash için onu kullanırım daha iyi.blog sitelerde alan olmadığı için flasha ait dosyaları atmanız için .com uzantılı,alan sahibi sunucun olması lazım.onu da denedim .dosyalar başka sunucuda olduğu için blog da çalışmıyolar.

fakat sunucudakiler çalışıyo..123 değil özetle..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...