Jump to content

Flashdrive Crypto Full Lazım...

ismail072

Recommended Posts

FlashDrive Crypto

Program Açıklaması / Program Özellikleri:

Flash Drive Crypto dünya genelinde kullanılan, kolay kullanımlı, FAT ve NTFS dosya sistemini şifreleyen bir güvenlik programıdır. Program dosya sisteminde şifreleme yaptığı için bütün dosya türlerini destekliyor. FlashDrive Crypto ile şifreleme yapabileceğiniz aygıtlar;

Disketler

USB`li Sabit Diskler

USB`li Flash Bellek Diskleri

Pcmcia Sabit Diskler

SD`ler

MMC`ler

Parmak bellekler

Kompakt Flash Bellekler

ve benzerleri.

Programın Özellikleri :

Kuvvetli ve hızlı AES(Advanced Encryption Standard[Gelişmiş Şifreleme Standardı]) Şifrelemesi

Kullanıcılar 256 bitlik AES şifreleme algoritma güvenlik işlemlerinde kullanırlar. Bu şifreleme bilgisayar korsanlarında ve şifre çözme araçlarından en iyi korunmayı sağlar.

Hızlı Veri Şifrelemesi

AES şifreleme tekniği aynı zamanda hızlılık ve doğruluk oranını zirveye çıkarır.

Tüm Windows Dosya Sistemleri için Destek

FAT12, FAT16, FAT32, NTFS gibi

Geniş Şifreleme Kapasitesi

Windows 95/98/ME için en büyük boyut 2 GB, Windows NT/2000/XP. için ise bu büyüklük 4 GB`tır.

Kolay Kullanım ve Kurulum

Flash DriveCrypto`yu kolayca kullanabilir ve birkaç dakika içerisinde kurabilirsiniz.

Açık Kapı Bırakmaz

Flash DriveCrypto`yu kullanan kullanıcılar şifrelediği verilere yasal olarak ulaşır.

Çıkartılabilir Sürücülerin Tümünü Destekler

programın 15 günlük deneme süresi bulunmaktadır...

Disketler, flash sürücüler, CF kartları, SD/MMC karları, MD, ZIP diskleri gibi.

link==>

http://www.flashcrypto.com/download/FDCrypto_Setup.exe[/CODE]

Arkadaşlar bu programın full hali lazım bulabilen arkadaşlar bu başlık altında paylaşırsa TncTr Adına seviniriz...Tşk. şimdiden :)))

Program güzel değilki...

Örnegin G Sürücüsündeki USB bellegimi şifrelemek istedim.

Şifre girmemi istedi girdim ve içeriği de şifrelemek istersem çok uzun olacagını belirtti bende hızlıca şifrele dedim.

Sonrasında normal yoldan USB bellegime ulaşmak istediğimde ulaşamadım.Ama biçimlendireyimmi dedi bende biçimlendir dedim ve bütün bilgilerim gitti.

Kurularak çalışıyor ve başka pc dede kurmak gerekir o zaman sana Universal Shield 4.3.1 programını tavsiye ederim.

Kurulmadan çalışan için kakasoft folder protector 5 programını tavsiye ederim.

Forumda ben bunları paylaşmıştım.

istersen aşagıkı linkten indir ve bir dene.Bu dediğin programın full unu aramazsın artık

İçerikte Hide Folders 2009 3.3.17.621 TR Full (katılımlı ve katılımsız), kakasoft folder protector 5.43 (lockdir) full portable TR, Universal Shield 4.3.1 TR Full mevcuttur.

veya

Please register to see this content.

iyi günlerde kullanın.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...