Jump to content

Sizce Bu Iki Mouse Dan Hangisi Daha Iyi.

Recommended Posts

XL-740K OSCAR LASER GAMING MOUSE 3600 dpi

http://www.vatanbilgisayar.com/a4-tech-xl-740k-xl-740k-oscar-laser-gaming-mouse-3600-dpi/productdetails.aspx?I_ID=34812

A4 tech mause 6 tuslu x7 derı model:xl-750 bf

http://images.gittigidiyor.com/2349/a4-tech-mause-6-tuslu-x7-deri-model-xl-750-bf__23494662_0.jpg

Yada iyi bir oyuncu mouse u tavsiye edecek olan. Tabi altınada güzel bir mouse pad :)

Bu arada logitech mx 3200 kablosuz özgürlük klavye+ mouse seti kullanıyorum. Klavyesinden çok memnunum. Ama mouse u takılıyor :rolleyes2: Mouse un akıcı çalışması için yazılım güncellemesi mevcutmudur. Çok teşekkür ederim...

ne işle uğraşıyorsunuz , ne amaça yönelik lağzım

Standartın biraz üstünde bir bilgisayar kullanıcısıyım. Autocad, Photoshop tarzı programları pek kullanmıyorum. Şuan pek işim olmuyor. Şu son aylarda, 7 /24 sürekli download ve upload ediyorum. İnternet sitesilerini geziyorum. Oyun oynamıyorum pek ama . Crysis, Cod 6 , Pes tarzı oyunları oynarım.

Standartın biraz üstünde bir bilgisayar kullanıcısıyım. Autocad, Photoshop tarzı programları pek kullanmıyorum. Şuan pek işim olmuyor. Şu son aylarda, 7 /24 sürekli download ve upload ediyorum. İnternet sitesilerini geziyorum. Oyun oynamıyorum pek ama . Crysis, Cod 6 , Pes tarzı oyunları oynarım.

Bu arada logitech mx 3200 kablosuz özgürlük klavye+ mouse seti kullanıyorum. Klavyesinden çok memnunum. Ama mouse u takılıyor Mouse un akıcı çalışması için yazılım güncellemesi mevcutmudur. Çok teşekkür ederim...

Bakın benden sizlere öneri sağlığınız için

Alacağınız farenin avucunuzun içini doldurup doldurmadığına bakın

Eğer dolduruyorsa alın. Doldurmuyorsa almayın.

Sakın görünüşüne aldanıp almayın.

var olan yeterli ama sizin kararınız tabi ,pilini yenileye bilirsiniz bu fiziksel yapabileceğiniz , yada stabil sürücüyü bulana kadar var olan tüm sürücüleri deneye bilirsiniz kolay gelsin

Ben Bir Counter STrike Oyuncusuyum A4 tech mause 6 tuslu x7 derı model:xl-750 bf Tek Geçerim... Şüphen Olmasın Süper Mause Hele Birde O Deri Şekli Mükembel Bir Mause Gözün Kapalı Alabilirsin Gözün Kapalı Derken Alırken Kontrol Et Kırık Çıkmasın :)

Ben ikisinide yavsiye etmiyorum yeterincec kaba olduğunu düşünüyorum,el için yeterince estetik deil vede en önemlisi ikiside optik deil lazer,bu zamanda bu fiyata fiyata optik almamak aptallık olur bence

birinci daha güzel bence tabi avucunu doldurup doldurmaması gerçekten sağlık açısından önemli

gerçi sana söyülüyorumda kendim 10 tl lik mause kullanıyorum parasızlığın gözü kör olsun

birinci daha güzel bence tabi avucunu doldurup doldurmaması gerçekten sağlık açısından önemli

gerçi sana söyülüyorumda kendim 10 tl lik mause kullanıyorum parasızlığın gözü kör olsun

Allah hepimize bol kazanç sağlasın... Tabiki önce huzur ve sağlık.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...