Jump to content

Msn Konuşma Pencereleri

Recommended Posts

MSN'de herhangi bir kişiye bir şey yazmak için üzerine çift tıkladığımda konuşma sayfası 5-10 saniye arası bir süreyle açılıyor. Normalde hemen açılıyordu. Bilgisayara format attım msn kurduğumda bu sorunla karşılaştım. Bağlantımda problem yok, herhangi bir siteye girerken ya da downloadda hız düşmesi gibi bir durum da söz konusu değil. Anlayabilmiş değilim. Yardımcı olabilecek var mı? <_<

Yok kardeşim modifiye sistem kullanmıyorum şu anda. W7 orjinal MSDN sürümü kurulu. Formattan önce de aynı sistem vardı. Format attığıma da pişman oldum. Bazen kızıyorum olan klavye mouse'a oluyor :D

iyi de dediğin yerlerde konuşma penceresine tıklayınca 10 saniye sonra aç diye bi çentik yok ya görünüm ayarını değiştirsen ne olacak?

edit:

2048 kbps internetim var formattan sonra düşme şansı da yok sanırım :) ie'nin ayarlarıyla hızlı açılırkende oynanmamıştı, yavaş açılırkende oynanmadı kardeşim.

iyi de dediğin yerlerde konuşma penceresine tıklayınca 10 saniye sonra aç diye bi çentik yok ya görünüm ayarını değiştirsen ne olacak?

öle birşey var demedim zaten :)

arkadaşım dediğim şekil yap bakalım , belki düzelme olur..

Bir de , msn yi yüklerken internet explorer gibi programlar açtıysan msn yüklendiğinde sisteminin reset atmasını ister..Eğer sen reset atmadıysan sistemine , msn kasar veya görsel sahnelerimi ne artık oralar boş veya değişik yani bozuk gözükür..

Dediğim şekilde düzelmezse, your unistaller ile msn yi kaldır , sistemini yeniden başlat ve msn yi yükle..Son sürüm olmasına dikkat et ve yüklerkende hiçbir program açma..

Ekran kartıyla alakası yok o işin aynı şey bende de oluyor konuusma penceresini açmak istediğiniz kişinin arkadas listesinin yoğunluğundan kaynaklanıyor . diğer kişişilerimde hemen açılırken msninde 8oo kişi olan arkaddasımda geç acılıyor : )) çokkk test yaptık bununla ilgili : )) korkacak bişi yok : ))

Aynı sorun bendede var çözümünü bilmiyorum fakat modifiye xp'lerde oldugu düşüncesindeyim inş. bir çözümü vardır.

Saygılarımla BurakCafe26

SoundMax'ın dediği gibi modifiye edilmiş işletim sistemiyle alakası yok.

dsdsdsdsdsdsdsho0.png

dsdsdco2.png

celalhf8.gif

dddke7.png

celal2xy3.gif

Bu sorun genellikle işlemcisi düşük pc lerde oluyor,yada eksik driver kullanımından görev yöneticisinden neyin ne kullandığına bi bakın isterseniz virüs bulaşmışta olabilir.

İşlemcim Core 2 Duo E8400, 3 GHZ'lik bir işlemci ki serisinin en iyisi. Windows 7 kurulumda bütün driverları kuruyor. Ayrıca virüs olmadığından da eminim dediğin yolla sürekli kontrol ediyorum ayrıca tarama da yapıyorum.

ekran kartı , ses kartı , sürücü , anakart , düşük işlemci v.s onlarla alakası yok...

önceden normal açılan msn , şimdi geç açılıyor ve sorun donanımsal öle mi yani ?

afedersinizde , sırf yorum olsun diye yorum yazıyorsunuz..Kendiniz bile ne dediğiniz farkında değilsiniz :)

belesbeles , in dediğin şekilde de sorun olabilir..Eski msn'm 10 dk sonra açılıyorken , yeni msn adresim hemen açılıyor..Konuşma pencereside bu açılış gibi olabilir yani..

Bunu da şöle anlayabilirsin :

Yeni alınmış bir msn de oturum aç ve bir kaç kişi ekle.Sonrada aynı sorun olup olmadığına bak..

İnşllah dediğim mantığı anladın..Kolay gelsin , çözülmeyecek birşey değil çözersin merak etme..

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...