Jump to content

Sıfır Sandisk 8 Gb Microsdhc[ankaradan]40 Tl

eray_0083

Recommended Posts

SDSDQ-8192-P36M ürün modeli budur ,arkadaşla sipariş usulü yurtdışından geldi maalesef ki benim cowon d2 uygunluk göstermiyor benimde yeni kart almam lazım.güvenilirlikden yana Aş sorunum yok referans +.Dileyene öğrenci kimlik kartımda taktim edilir

Ürün açıklamasını netten bulabilirsiniz kod ile ürün açılmamış sıfır paketinde.Pm ile ulaşırsanız sevinirim.Teşekkürler

Ayrıca bana muadil kartları gössterip aaa sende çok pahalı falan demeyin yada stokta olmayan sitelerin fiyatlarını malum dolar bir ara 1.1 tl kadar düşmmüştü bana alınışı bu kartın 21 dolar istanbuldan kargolandı yurtdışından gelme ücretini vs saymadım kimseye fahiş fiyat satacak değilim kar amacı gütmüyorum bunları yazayımki bazı mesajlar gelmeden önüne geçmiş olalım buda benim kartı satan nette ki kişiler

http://fotograf-kamera.gittigidiyor.com/Dijital-Makine-Aksesuarlari_Micro-SD_W0QQkatZZgehhQQyakZZ1QQIS0_481ZZ4691QQIS1_ZZQQIS100_482ZZ4701&TumItemSpecs=1&CatLink=1

• 1 ay sonra...

Kimseyle tartışacak durumum yok -tamam doğru olur haklısın derimde gözlerine sıkı bir gözlük al bence

Please register to see this content.

alıcak arkadaş ulaşır bebelerin 8 gb microsd takacak aleti yokki bunu alacak paraası olsun :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...