Jump to content

Win 7 Yi Kurdum Ama Yalnız D Sürücüsü Yok

harun001

Recommended Posts

bilgisayarım sağtık yönet-açılan pencerede disk yönetimi oradaki diğer partionu bul.biçimine bak(ntfs mi fat32 mi) diye.

Yada sen en iyisi o ekranın resmini buraya at ben sana çözümü söylücem söz :)

dostum ntfs orası

flash diskinizi card readerınızı çıkarın.

Bilgisayarım sağ tık yönet-Disk yönetiminden görünmeyen partiona sağ tıklayın.sürücü harfi verin.

Bu işlemleri win 7 de yapın. :)

Xp de sürünüz d ise windows 7 de aynı sürücü d olucak diye birşey yok.

Dostum Win7 yi kurduğun zaman o sorun benimde karşıma çıkıyoo, ama dert etme kolay

Bilgisayarım , yönet, Disk yönetimi, D sürücüne sağ tıkla Sürücü harfi ve yolu değistirden, Sürcü harfi ekle ;) ve tamam bu kadar....

Dostum Win7 yi kurduğun zaman o sorun benimde karşıma çıkıyoo, ama dert etme kolay

Bilgisayarım , yönet, Disk yönetimi, D sürücüne sağ tıkla Sürücü harfi ve yolu değistirden, Sürcü harfi ekle ;) ve tamam bu kadar....

dostum şunu daha açıklayıcı anlatır mısın dikler böyle olunca win 7 kurduğumda H olan sürücüyü görmüyor. nasıl iş bu ya .....yardım!!!!!!!

SAYGILARIMLA

dostum şunu daha açıklayıcı anlatır mısın dikler böyle olunca win 7 kurduğumda H olan sürücüyü görmüyor. nasıl iş bu ya .....yardım!!!!!!!

SAYGILARIMLA

adam son derece açık anlatmış fareyle bilgisyarımı taklıycan sağğğ..yönet gel...ilersi soylediği gibi zaten..

eger arkadasların soledıgı yerde isen ( ki gelmissin bulmussun orayı ) ( baska yere fazladan aynı sorun yuzunden konu acma bence ) ucuncu resımde Z E F bolumlerı var oradan varsa diger dvd cd writer lerın harflerıne usb ye verdıgı harfe dıkkat edeceksın aynı olmamasına ve onlardan farklı bı harf vereceksın...

duzeltme : sonradan fakettım sen sistemı oraya kurmussun ve bu yuzden orada kı harfı degıstıremezsın. aldıgın hata da sorunu sana acık sekılde soluyor sende hala degıstırmeye calısıyorsun . sorun bundan ıbaret ..... saygılarımla

eger arkadasların soledıgı yerde isen ( ki gelmissin bulmussun orayı ) ( baska yere fazladan aynı sorun yuzunden konu acma bence ) ucuncu resımde Z E F bolumlerı var oradan varsa diger dvd cd writer lerın harflerıne usb ye verdıgı harfe dıkkat edeceksın aynı olmamasına ve onlardan farklı bı harf vereceksın...

duzeltme : sonradan fakettım sen sistemı oraya kurmussun ve bu yuzden orada kı harfı degıstıremezsın. aldıgın hata da sorunu sana acık sekılde soluyor sende hala degıstırmeye calısıyorsun . sorun bundan ıbaret ..... saygılarımla

peki D yani şimdiki C nin harfini değiştiremiyom

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...