Jump to content

Avg Kurtarma Cd

yuhan

Recommended Posts

20100326104625.jpg

AVG'den, PC'niz açılmayı reddettiğinde hayatınızı kurtaracak bedava araç!

Güvenlik firması AVG, bilgisayar kullanıcıları için ücretsiz bir boot edilebilir acil durum CD'si yayınladı. Bu CD, bilgisayarın bir virüs veya benzeri zararlı yazılım yüzünden açılmadığı durumlarda kullanılmak üzere hazırlanmış.

Bu güvenlik yazılımını kullanmak için indirdiğiniz ücretsiz ISO dosyasını bir CD'ye yazmak yeterli. Eğer CD tercih etmiyorsanız, aynı programın USB'den çalışacak şekilde hazırlanmış diğer bir sürümü de yine ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Güvenlik programı çalıştığında bilgisayarın sabit diskini virüslere karşı tarıyor ve bulduğu zararlı yazılımları temizliyor. Program ayrıca bilgisayarın ağ bağlantısını da düzenlemeye çalışıyor. Daha ileri seviye kullanıcılar ayrıca Windows Kayıt Defteri Editörü ve TestDisc uygulaması ile daha büyük sorunları da giderebilirler.

AVG Kurtarma CD'si

Kurtarma ve enfekte makineleri tamir için güçlü bir araç takımı.AVG kurtarmak CD güçlü-kurtarma ve enfekte makineleri onarımı için araç olması gerekir. Bu sistem yöneticileri ve diğer BT profesyonelleri için önemli yarar sağlar ve aşağıdaki özellikleri içerir:

1.Kapsamlı yönetim araç seti

2.Virüs ve casus yazılımlara karşı sistem kurtarma enfeksiyonları

Ve NTFS dosya sistemleri (FAT32 MS Windows ve Linux işletim sistemleri kurtarmak için uygundur)

3.Yetenek CD veya USB bir temiz önyükleme gerçekleştirmek için sopa

4.Ücretsiz destek ve servis herhangi bir AVG ürünün ödenen lisans sahipleri için

5.SSS ve Ücretsiz Forum kendinden AVG Free kullanıcılar için destek yardım

Download kurtarmak CD CD oluşturma () için

http://www.avg.com/tr-tr/download-file-cd-arl-iso[/CODE]

Download Kurtarma CD'si USB Stick () için

[CODE]http://www.avg.com/tr-tr/download-file-cd-arl-rar[/CODE]

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...