Jump to content

Samsunda Yaşayan Arkadaşlar

interesting

Recommended Posts

Arkadaşlar bulunduğum ilden elimde olan :) nedenlerden dolayı samsuna yerleşmem gerekiyor daha önce bir kaç kez gitmeme rağmen bazı konularda yardımınıza ihtiyacım öncelikle burada bir kaç soru sorayım samsunda yaşayan arkadaşım eğer bana bir mail verirse dahada iyi olur..

1. iyi ve ucuz bir pansiyon ismi istiyorum

2. iş acısından ağırlıgı nedir sanayi yönü varmı ?

3. sogukluk acısından durum nedir suan için (ben çok üşürümde kalın mı giyiniyim :)

Pansiyon adı veremeyeceğim bunun için kendiniz araştırırsınız..İş yönünden de eğitim durmunuzu bilmediğim için birşey söyleyemiyorum ama sorun yaşamazsınız muhtemelen.Samsun sıcak bir şehir bu anlamda problem yaşamazsınız..Seveceğinizden hiç şüphem yok..Şimdiden şehrimize hoşgeldiniz.

Pansiyon adı veremeyeceğim bunun için kendiniz araştırırsınız..İş yönünden de eğitim durmunuzu bilmediğim için birşey söyleyemiyorum ama sorun yaşamazsınız muhtemelen.Samsun sıcak bir şehir bu anlamda problem yaşamazsınız..Seveceğinizden hiç şüphem yok..Şimdiden şehrimize hoşgeldiniz.

ilgin için teşekkur ederim arkadasım ama pansiyon bulana kadar dısarda kalmak istemiyorum :) pansiyon şart yani yüksek okul mezunuyum bu arada

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...