Jump to content

Artık Windows 7'ninde Rt 7 Lite Si Var

bymax
 Share

Recommended Posts

Bu program aynı vlite gibi win7 icin tasarlanmış ve gercekten baya bir ayar cekilebiliyor istediginiz herseyi yapabiliyorsunuz sadece turkce dili olmadıgı icin ne cıkaracagımı tam kestiremiyorum isterseniz sizde inceleyin

http://www.rt7lite.com/

download

http://www.pub.rt7lite.com/downloads/cjha-asdkjhkkk05954-beta-1-04-7lite/RT%207%20Lite-beta%201.04.msi

not:waik kurulumu gerektirir

arkadaşım program henüz beta.. bu nedenle program çok sorunlu.. istediğin her türlü bileşeni çıkartamıyorsun tamam öyle programa bi seçenek koymuşlar ama çalışmıyor.. test aşamasında.. bu program için biraz daha beklemek gerekecek..

• 4 ay sonra...

Please register to see this content.

ben kullanıyorum, her noktasına kadar ozellestırebılıyorsun... ındırdıgım exe. beta değil sanırım benım... bır daha bakılırsa daha bılgılı arkadaslar tarafından daha yardımcı olunacaktır...

ben bir ay önce kullandım...

Gereksiz gördüğüm bileşenleri çıkararak, Windows 7 ultimate x64 ün boyutunu 1.8 GB yaptım. ve özelliştirme menüsünden bir sürü sağ tık eklentileri vs, İe8 ayarları, pencere, gezgin ayarları vesaire vesaire...yapılabiliyor.

Ben şu an kendim hazırladığım Windows 7 Ultimate x 64 ü kullanıyorum ve tek kelimeyle muhteşem oldu benim için.

ilgilenen arkadaşlara kesinlikle tavsiye ederim....

Edited by mahmudem

arkadaşım program henüz beta.. bu nedenle program çok sorunlu.. istediğin her türlü bileşeni çıkartamıyorsun tamam öyle programa bi seçenek koymuşlar ama çalışmıyor.. test aşamasında.. bu program için biraz daha beklemek gerekecek..

sen denerken hangi işletim sistemi yüklüydü bilgisayarında

kurulum bildiğin program kurulumu ama microsoftun sitesinden 1.3gb boyutundaki waik'i yüklemen gerekiyor işlemleri yapabilmen için.

waik'i biraz araştır google dayımdan sana hemen ne olduğunu söyler, beleşe bilgi yok.

ayrıca XP altında program yüklenmiyor yani ya vistada yada win7 altında işlem yapacaksınız.

tavsiyem önce temiz bir format atın sonra deneyin, silme işlemi biraz uzun sürüyor mesela 40-50 dakika (:pardon:)

vlite gibi çalışmıyor anlayacağınız, waik ile dosyaları teker teker siliyor ki ne kadar çok silinecek dosya seçerseniz o kadar çok sürüyor

şuan betası ile sp1'i entegre edebiliyorsunuz, bir çok eklentiyi win7 kurulumuna entegre edebiliyosunuz. sleke.gif

Edited by muharremerd

net sınırsız indirmeye akşam başlarım sahura biter, olsun sorun yok yavaş silsin :) orj win7 home pre 64 bite sahibim, microsoftun sitesinden son versyionunu bulurmusunuz, ilk defa deneyeceğim sistem modifikasyonu, win7 de istemediğim şeyleri çıkartmayı deneyeceğim, ilerleyen zamanlarda belki tema vs paketlerde entegre eder bende buradakiler gibi olurum...

net sınırsız indirmeye akşam başlarım sahura biter, olsun sorun yok yavaş silsin :) orj win7 home pre 64 bite sahibim, microsoftun sitesinden son versyionunu bulurmusunuz, ilk defa deneyeceğim sistem modifikasyonu, win7 de istemediğim şeyleri çıkartmayı deneyeceğim, ilerleyen zamanlarda belki tema vs paketlerde entegre eder bende buradakiler gibi olurum...

http://download.microsoft.com/download/5/5/A/55AAFCAC-561A-4D8D-B001-087FBDA245DB/KB3AIK_TR.iso

1.3gb cık canım 30 dakikada iner loa_loa.GIF

• 1 yıl yıl...

bu programın türkçesi varmı veya buna eşdeğer nlite gibi birşey varmı kendi windows 7mi yapmak istiyorum. nlite daha windows 7'ye el atmadı sanırım :S
[quote]
Ölü konu
Farklı, bu konuya 60 gün den beri hiç mesaj yazılmamış. Bu konuya cevap yazmayınız. Eğer sorunuz varsa yeni konu açabilirsiniz.[/quote]

bu uyarıyı biraz geç gördüm

Edited by Farklı