Jump to content

Eyvah Eyvah - Ata Demirer

Eicca

Recommended Posts

eyyvah-eyvah.jpg

Nihayet haftalar sonra bir arkadaşımın ekmesi sonucu :) tek başımada olsa eyvah eyvah filmine gidebildim.manyak bir izdiham olduğu için sadece en önlerde bilet bulabildim :(.ona rağmen bu sezon seyrettiklerim arasında ilk sıraya oturdu.demet akbağın oyunculuğunu anlatmaya zaten gerek yok.dram filmlerinde izlemeye alışmıştık.ama pavyon şarkıcısı rolü " cuk " diye oturmuş.bir iki küfür sahnesi var hepsi o kadar.onlarıda zaten ata demirer in aksine demet akbağ ediyor :)...ailece seyredilebilecek bir film olmasıda ayrı bir konu.belden aşağı vurulma yok.buna rağmen 13 yaş altı izleyici kitlesi ailesi ile birlikte izleyebilir damgası neden vuruldu çözemedim.filmin bitiminde insanın içini sıcacık bir duygu sarıyor.bu süper ikilinin projesine gitmeyen ve gitmeyi düşünen herkese şiddetle tavsiye ederim...

Yapım: 2010 ~ Türkiye

Tür: Komedi

Oyuncular: Ata Demirer , Demet Akbağ , Salih Kalyon , Alican Yücesoy , Bülent Şakrak

Yönetmen: Hakan Algül

Senaryo: Ata Demirer

Yapımcı: Yılmaz Erdoğan , Necati Akpınar

Görüntü Yönetmeni: Gökhan Atılmış

Görüntü Yönetmeni: Fahir Atakoğlu , Serkan çağrı

Filmin Websitesi: http://www.eyyvaheyvah.com/

Süre: 1 saat 43 dk

Gösterim Tarihi: 26 Şubat 2010 (Türkiye)

Hüseyin, Trakya?nın bir köyünde ninesi ve dedesiyle büyüyen bir delikanlıdır. İki büyük aşkı klarnet çalmak ve Müjgan ile hayatı mutlu devam ederken, hiç beklemediği bir olay onu köyünden ayırır. İstanbul?a gelen Hüseyin?e önce klarneti, sonra da şarkıcı Firuzan destek olacaktır. İstanbul?un gece klüplerinde fırtına gibi esen Firuzan?ın hayatı rengarenk ve bir o kadar da karışıktır. Hüseyin?le tanışınca hayatına hem kahkaha hem macera dahil olacaktır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...