Jump to content

Facebook Hatası çıldırtıyor

Recommended Posts

s.a. beyler bu herkese oluyor bu ne hatasıdır allah aşkına facebook ta hangi tarayıcıdan girersem gireyim bir süre sonra bu hata veriyo bi kaç haftadır

facebook bu iletiyi yürütemiyor falan video izlerken sohbet ederken

Virüs ve trojan şüphesi olmayan bir pc de faceyi acınız ve ordan giriniz hata mesajları ile karşılaşmazsanız demek ki kullacının şahsi pc sinde bu tür zararlı nesneler olabilir ve son care format derim.Facede farmville gibi uygulamalar her zaman javanın güçelleşmiş üst versiyonu ister onuda yapılan güncelleme ile uygulamaları zorunsuz kullanabilirisniz.Bu uygulamaları deneyerek yapınız hatanın kaynağını öğrenmiş olursunuz.Hadi iyi faceler.

Virüs ve trojan şüphesi olmayan bir pc de faceyi acınız ve ordan giriniz hata mesajları ile karşılaşmazsanız demek ki kullacının şahsi pc sinde bu tür zararlı nesneler olabilir ve son care format derim.Facede farmville gibi uygulamalar her zaman javanın güçelleşmiş üst versiyonu ister onuda yapılan güncelleme ile uygulamaları zorunsuz kullanabilirisniz.Bu uygulamaları deneyerek yapınız hatanın kaynağını öğrenmiş olursunuz.Hadi iyi faceler.

dostum dediklerinin hiçbirine katılmıyorum ki şöyle daha yeni windows 7 ultimate orjinall yükledim formatla yani pc sapa sağlam her türlü güncelleştirme mevcut yapıldı benim anlatmak istediğimi çoğu arkadaş anlamamış bütün internet tarayıcılarından deniyorum zaten ve jawa yı da güncelledim sadece evdeki pc değil işyerinde de girsem aynı sadece bana olmuyo yani herkese oluyormuş zaten basit bişey olsa çözerdim buraya konu açmazdım daha verimli cevaplar bekliyorum

he unutmadan şunu da söylim normal ana sayfadayken yada sohbette yada video izlerken yapıyo oyun falan oynamıyorum facede bunu belirteyim

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...