Jump to content

İşlemci Sorunu

falcon417

Recommended Posts

işlemci E6300 İntel Core Duo 2.8 GHZ Anakart Gigabyte 945 GCMX S2L

son zamanlarda bilgisayarda donmalar başladı işlemci %100 neredeyse hiçbirşeye dayanmıyor en ufak bir işlem yapsam program açsam hemen doluyor zaten lazımdı çektim formatı ama değişen bişey olmadı açtım heryerini en ince ayrıntısına kadar temizledim güzelce yerleştirdim komple elden geçirdim nafile şimdi

benim kafama takılan anakart mı öldü yoksa işlemci mi?

Bu arada işlemci aldığım günden beri hiçte olması gerektiği gibi çalışmadı arkadaşımdada aynısı var onda sorun yok bende hep biraz performansı düşük çalıştı

123rtkj.jpg

VE

2wnuwdv.jpg

herşeyi anlatıyor sizden tek cevap istiyorum bilenler lütfen gereksiz yorum yapmadan işlemci veya anakart hangisi söyleyin???

Koydugun resimlerden hiç bir yorum saglıklı olmayackdır.

Arabanın resmini koymuşsun niye çalışmıyor bu demişsin :)

Sana tavsiyem bu işden anlayan birine test yaptır pc ni yada bilgisayarcına

xp denedinmi yada başka windows kurdunmu.senin işlemci nasıl 4.1 oluyor anlamadım..

benim pc ozellikleri ....2cr0ao8.jpg

inan herşeyi denedim olmadı bir türlü anlayamadım bu işlemci hakkatten bozuk bak senin ki 2.50 benimki 2.80 ama aldığı puana bak çok kötü çalışıyor demekki işlemci hakkaten bozuk demekki hatta windows 7'de 4.1 alıyor vistada 4.2 şaştım kaldım işlemci almanın zamanı geldi demekki ben anakartta olabilir mi diye düşünüyordum ama anakart neredeyse sıfır sayılır

resim herşeyi açıklıyor biliyorsanız birşey söyleyin anakartta eya işlemcide şu sebepten dolayı demeniz yeterli

Şu sebeten

Sana kolay gelsin

bence biosu sıfırla çünkü biosdan eğer ayarları oynanmışsa bu ortaya çıkar işlemcin bozuk olsa neden çalışsın ki?

biosuda sıfıladım pilide çıkardım taktım sonuçaynı işlemci çıldırtıyor

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...