Jump to content

Gta Iv ün Kasması Hangi Parça Ile Ilgili

|LzKpT53|

Recommended Posts

S.a arkadaşlar ben dün Gta IV aldım kurmkak bugüne nasip oldu ama oyuna girdiğimde çok kasıyor buunun sebebi hangi donanımın düşük olmasıdır.

Not kounyu yanlış yere açtıysam gerekli yere taşınsın lütfen silinmesin

En çok ekran kartından kaynaklanıyor diyorlar en düşük sistem geresinimi 256 mb ekran yazıyor fakat 256 da bile acaip kasıyor tavsiye en az 512 mb ekran kartı ben 3gb ram 2,53 ghz core 2 duo 3mb cashe işlemci ve 256 ekran kartı olan labtopda oynayamadım kaldırdım oyunu !!!!

En çok ekran kartından kaynaklanıyor diyorlar en düşük sistem geresinimi 256 mb ekran yazıyor fakat 256 da bile acaip kasıyor tavsiye en az 512 mb ekran kartı ben 3gb ram 2,53 ghz core 2 duo 3mb cashe işlemci ve 256 ekran kartı olan labtopda oynayamadım kaldırdım oyunu !!!!

rem iyide işlemcin we ekran kartın düşük çare yok bu özellikte düz kasalı bir pc olsa canawar gibi oynardın :-(

rem iyide işlemcin we ekran kartın düşük çare yok bu özellikte düz kasalı bir pc olsa canawar gibi oynardın :-(

Labtop olmasa ben ayar ederdim onuda sorma işte aldık bi kere zamanında iş görüyor şimdilik ; ama bu oyun içimde uhde kaldı : : : //// 

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...