Jump to content

Gimagex Tr (windows 7 Ve Vista Modifiye Edenlere)

dadking
 Share

Recommended Posts

HATALAR KALDIRILMIŞTIR XP VİSTA VE WİNDOWS 7 DE SORUNSUZ ÇALIŞMAKTADIR.

Bİ ÖNCEKİ KONU ÇÖP KUTUSUNA TAŞINDI BENDE TEKRAR EKLİYORUM İNŞALLAH BU SİLİNMEZZ.

gimagextr.png

http://www.mediafire.com/?uoda4jniqwo[/CODE]

hotfile link legale yakalanmıs sılınmısdır medıafıre sağlam

Edited by erdinc_19

Gönüllü bir arkadaş ne işe yaradığını anlatabilir mi ? Sunumda ben öyle bir bilgiye ulaşamadım.

bu program vista ve windows 7 dvd sini modifiye etmede kullanılır win dosyalarını açar sen editlersin sonra tekrar yaratırsın

kardeşim dosyan zaten virüslü birde insanlara nasıl yapılacağını anlatsan

virüsmü? Kaçtane antivirüsde denendi kaç tane kişi kulladı olarda virüs çıkmıyo sadece sendemi çıkıyo bu würüs ilginç anlatım dersen formda kaç tane bilgi war onlara baksana ben sadece çewirme işıni yaptım.

kardeşim dosyan zaten virüslü birde insanlara nasıl yapılacağını anlatsan

Ben hem nood32 hemde bazen kaspersk kullanırım bende

vürüs uyarısı vermedi sende nasıl verdi anlamadım gimagix'i

devamlıda kullanırım hiç bir sorun çıkmadı şimdiye kadar

bu program vista ve windows 7 dvd sini modifiye etmede kullanılır win dosyalarını açar sen editlersin sonra tekrar yaratırsın

bu program .wim uzantılı dosyalarınızı düzenlemeye, .wim uzantılı boot edilebilir dosya yapmaya, .wim uzantılı dosyalarınızın içeriğini çıkarmaya, .wim uzantılı dosyalarınızın içindeki kurulum bilgilerini değiştirmeye, .wim uzantılı dosyalarınızı bir klasöre bağlayarak üzerinde işlem yapmanızı sağlar. yani modifiye win7 ve vista yaparken kolaylık olsun diye dism yerine kullanılır ve kullanması çok kolaydır.

bu program .wim uzantılı dosyalarınızı düzenlemeye, .wim uzantılı boot edilebilir dosya yapmaya, .wim uzantılı dosyalarınızın içeriğini çıkarmaya, .wim uzantılı dosyalarınızın içindeki kurulum bilgilerini değiştirmeye, .wim uzantılı dosyalarınızı bir klasöre bağlayarak üzerinde işlem yapmanızı sağlar. yani modifiye win7 ve vista yaparken kolaylık olsun diye dism yerine kullanılır ve kullanması çok kolaydır.

Teşekkürler arkadaşlar. Denemek istiyorum ama elimdeki işletim sistemleri düzenlenmiş şekilde. Elinizde temiz Windows 7 32 bit sürümü varsa paylaşabilirmisiniz ? Üzerinde hiçbir oynama yapılmamış orijinal dvd kopyası bir işletim sistemi arıyorum.

• 4 hafta sonra ...

çok güzel paylaşım ayrıca teşekür ederim.bu program hakkında araştırma yapıyordum çok güzel oldu hemde türkçe olması dahada güzel.senden bir ricam var.yeniçeri windows 7 görsel değişim paketi var.o değişimi nasıl yapacağımızı bu senin türkçe programda tarif edebilirimisin zahmet olmazsa.yanlış yaparsak sistem açılmayabilir bu riske girmek istemiyorum.saygılarımla

• 4 hafta sonra ...
çok güzel paylaşım ayrıca teşekür ederim.bu program hakkında araştırma yapıyordum çok güzel oldu hemde türkçe olması dahada güzel.senden bir ricam var.yeniçeri windows 7 görsel değişim paketi var.o değişimi nasıl yapacağımızı bu senin türkçe programda tarif edebilirimisin zahmet olmazsa.yanlış yaparsak sistem açılmayabilir bu riske girmek istemiyorum.saygılarımla

1. MOUNT kısmına gelinir gerekli yerler doldurulur

2. imaj seçim ekranından hangi imajda değişiklik yapacaksak seçilir

3. R\W işaretlenir ve mount tuşuna basarak ilgili klasöre işaretlenen imaj çıkarılır.

4. MOUNT edilen klasöre gelinir SAHİPLİK ALINIR, isterseniz teker tekerde alabilirsiniz

5. Dosyalar değiştirilir, silmek istenilenler silinir, değiştirmek istenilenler değiştirilir eklemeler yapılır

6. GIMAGEX'e gelinir, MOUNT kısmındaki COMMIT CHANGES işaretlenir

7. Çıkardığımız imaj işaretlenir UNMOUNT tuşuna basılır, işlemin bitmesi beklenir

8. CLOSE'ye tıklanıp eski sisteminkiyle yer değiştirilir install.wim, DVD'ye yazılıp kullanılır.