Jump to content

Win 7 De Xp Görev çubuğu Kullanmak Istiyorum.

Recommended Posts

evet arkadaşlar yaklaşık 1 aydır araştırıyorum ama bir türlü bulamadım.

windows 7 de xp görev çubuğu kullanmak istiyorum. Programda olabilir yeterki görev çubuğu xp gibi olsun.

en önemli ayrıntı benzer ögelerin gruplanmasını istemiyorum. Görev çubuğuna hakim olmak istiyorum. en son çare microsofttan destek isteyeceğim. Lisanslı windows 7 professional kullanıyorum.

görev çubuğuna sağtık Özellikler de

* benzer öğeleri gruplandır var orda, hiçbir zaman dersen gruplandırmaz.

* küçük simgeler kullan dersen görev çubuğu XPninki gibi ince olur

şu an XP kullandığım için sana resim atamıyorum. ayrıca araştırmanı nerde yaptığını çok merak ediyorum.

Please register to see this content.
ye alternatif mi çıktı acep :search:

görev çubuğuna sağtık Özellikler de

* benzer öğeleri gruplandır var orda, hiçbir zaman dersen gruplandırmaz.

* küçük simgeler kullan dersen görev çubuğu XPninki gibi ince olur

şu an XP kullandığım için sana resim atamıyorum. ayrıca araştırmanı nerde yaptığını çok merak ediyorum.

ye alternatif mi çıktı acep :search:

resimli olarak gösterirmisiniz

arkadaşa resimli yardımcı olur musunuz lütfen. XPdeyim yazdığım halde resim istiyor benden :p

emin ol dostum, W7de olsam üşenmez bir video hazırlar, yutuba atar, linkini billboardlara bastırırdım :db:

biz eşşek miyiz???

bak sevgilikardeşim, değil TNCTR yetkilileri, Bill Gates amca gelse sana farklı bir yardım sunmaz. üst mesajlarda G3n3tiG kardeşim üşenmemiş site içi arama yapmış, sana resimli anlatımını bulmuş. eğer o resimleri kavr5ayamıyorsan bu bizim suçumuz değil.

illa ki "BİREBİR YARDIM" istiyorsan, kıyarsın paraya, gidersin teknik servise, bizim anlattıklarımızı adam sana 30 lir5a karşılığında yapar. zaten lisanslı windows 7 pro ya para vermişsin, 30 lira koymaz sana :p

------

yönetimdeki arkadaşlardan özür diliyorum ama bazen kendimi tutamıyorum

gorev cubugu tam olaral nasıl olsun ıstıyorsun??

gruplandırma ıptal ıcın: başlat cubugu sag tık/ozellıkler/gorev cubugu dugmelerını=''hiç bir zaman birleştirme'' olarak ayarlayıp tamam de

baska ne ıstiyorsan yazabılırısn

gorev cubugu tam olaral nasıl olsun ıstıyorsun??

gruplandırma ıptal ıcın: başlat cubugu sag tık/ozellıkler/gorev cubugu dugmelerını=''hiç bir zaman birleştirme'' olarak ayarlayıp tamam de

baska ne ıstiyorsan yazabılırısn

o değil benim istediğim görev çubuğundaki programlar gruplanmasın örneğin msn ana pencere ve görüştüğüm kişilerin pencereleri farklı yerlerde olsun

Zannetmiyorum ama bu gibi sorunu olan arkadaşlar benim gibi uğraşmasınlar diye paylaşma gereği duydum.

bu linkte 7_Taskbar_Tweaker diye bir program var o sorunumu halletti

yinede ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim.

o değil benim istediğim görev çubuğundaki programlar gruplanmasın örneğin msn ana pencere ve görüştüğüm kişilerin pencereleri farklı yerlerde olsun

1.Görev çubuğu diye tutturmuş gidiyorsunuz forum linkini bile verdim ama konuya bakmadığınız belli

2. En son açtığınız program son tarafda olsa ne olur olmasa ne olur ? İlla sonda olsun diyorsanız farenin tuşuna basıp sola yada sağa kaydırın windows7 de böyle bir özellik var hiç mi bakmadınız anlamıyorum ki

http://www.tnctr.com/index.php?showtopic=134951[/CODE]

Bu başlıkta XP için bir çözüm var program ismi Taskix; sitesine baktım vista için var onu indirdim çalışmadı uyumluluk moduyla denedim gene olmadı.

Üreticinin Win7 için çıkarmasını bekleyeceğiz.

Sayfasıda burası.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...