Jump to content

Windows 7'de Programlar Çok Geç Açılıyor.

alperica

Recommended Posts

Windows 7 Ultimate Kullanıcısıyım. Windows'un Editlenmemiştir. Winamp'a tıklıyorum açılması 20 30 sn alıyor. Bilgisayarda dandik bişide değil kafayı yiyecem. genel olarak oyunlardada aynı sorunum var tıklıyorum 15 20 sn beklicen sonra oyuna giriyor. Bu konu hakkında bilgi olan varsa lütfen yardımcı olabilir mi?

Anakart: GA-MA790XT-UD4P

Ram : 4096MB

İşlemci : AMD Phenom II X4 945 Processor (4 CPUs), ~3.0GHz

Ekran kartı : Sapphire HD4870 Vapor-X 2 GB 256Bit GDDR5 HDMI 16X

Sistemimde budur. Şimdiden Teşekkürler.

kardeşim neden hala winamp kulanıyorsunuz hem kasıyor hem ücretli ve bir sürü eklentisi var. benim tavsiyem en kısa zamanda AIMP2 geciş yapman en azından bi dene istersen cok cok menun kalıcıksın

ha birde O&O Defrag diskbirleştiriciyi bi kur ve ada göre sırala ile diskini birleştir daha iyi verim alırsın

saygılarımla

Winamp 'ı anlaşıla bilsin diye vurguladım. PerfectDisk 11 le defrag yaptım sorun hala devam etmekte. Ben bilgisayarda sorun var diyorum sen winamp mı kullanıyorsun değiştir onu diyorsun. Genel olrak oyunlardada programlardada aynı sorun var diyorum ama winamp ı değiştirirsem sanrıım sorunlarım çözülecek (:. genede teşekkürler

Ben diyorum programlarda yavaşlık var geç açılıyor. Siz konuyu winamp aimp2 arasındanki hangisi iyi hangisi kötü konusuna allah size akıl fikir versin ne diim. Okuduğunuzu mu anlamıyorsun. Yoksa kafanıza göre mi çeviriyorsunuz konuyu :S

Ben diyorum programlarda yavaşlık var geç açılıyor. Siz konuyu winamp aimp2 arasındanki hangisi iyi hangisi kötü konusuna allah size akıl fikir versin ne diim. Okuduğunuzu mu anlamıyorsun. Yoksa kafanıza göre mi çeviriyorsunuz konuyu :S

win 7 driverleri kurdunmu kurmadınsa son sürümünü indir kur artı sisteminde vürüste olabilir

Drivers ların hepsi son sürümünde herhangi bir sorunda yok. Virüs olacağını sanmıyorum. Aynı cd den bazı arkadaşlarada yükledim aynı sorundan onlarda müzdarip. Yani programı açarken sanki sistemi kasma gibi şeyler olur bende öyle birşeyde olmuyor. Sadece tıklıyorsun bekliyorsun açılıyor. Warcraft oynarken assasian creed 2 açarken nerdeyse herşeyde. Ne yaptıysam çözemedim.

Drivers ların hepsi son sürümünde herhangi bir sorunda yok. Virüs olacağını sanmıyorum. Aynı cd den bazı arkadaşlarada yükledim aynı sorundan onlarda müzdarip. Yani programı açarken sanki sistemi kasma gibi şeyler olur bende öyle birşeyde olmuyor. Sadece tıklıyorsun bekliyorsun açılıyor. Warcraft oynarken assasian creed 2 açarken nerdeyse herşeyde. Ne yaptıysam çözemedim.

Böyle kendi kendine tavır yaparsan böbürlenirsen kimse yardım etmes alperica

Ona göre..Öneri yani tam olarakda ne yaparsan yap sorununu tam olarak çözemessin önerileri dinleyerek disk birleştirme falan gbi arkaşlar yukarıda söyledi kaldıki windows 7 nin kendine nazaran biraz yawaşlığı bunu sende biliyosun ...

kullanıcı hesabı denetimi ayarlarına gir güvenlik seviyesini dusur bide sisteminde virüs olmadıgından eminmisin arkadaslarında deidği gibi winamp gec açılır sistem sürücüleri tam kur orjinal anakart cdsinde ne varsa yükle

Modifiyeli işletim sistemi indirdiğin için olmasın ?

senin ihtiyacın yok , performans veren modifiyeli win7 lere ...

Bu bilgisayarda da programlar geç açılıyorsa muhakkak sen birşeyleri yanlış yapmışsındır..Senin pc den kötü pc de bile hiç şikayet etmeden win 7 yi kullanıyorum..Senin sistem uçması gerekiyor

Modifiyeli işletim sistemi indirdiğin için olmasın ?

senin ihtiyacın yok , performans veren modifiyeli win7 lere ...

Bu bilgisayarda da programlar geç açılıyorsa muhakkak sen birşeyleri yanlış yapmışsındır..Senin pc den kötü pc de bile hiç şikayet etmeden win 7 yi kullanıyorum..Senin sistem uçması gerekiyor

modifiyeli işletim sistemleri kasma yapıyor pc rahatlasın diye windows ozellikleri azaltılıyor ama aksine yavaşlıyor.her zaman orjinal cd oneririm..

Kullanıcı hesabı denetimi kapalı şuanda. Pc nin puanıda bu. Kullandığım işletim sistemi EDİT DEĞİLDİR. Aynı sorun arkadaşlarımdada mevcuttur. Sanırım bu sorun sadece İstanbul Çatalca Genelinde :D:| . Benden başka herkesin sisteminde sorun yok :S . Bulacam İhşallah sorunu

derecea.jpg

aynı sorun bende de vardı bi kaç kere formatladım tekrar kurdum 7. ilk kurulduğundaki hız driverlarını kurduğumda azalmaya başladı msconfig de açılışta çalışan asus anakartının programlarını kaldırdım biraz düzelme oldu sonra gene eski haline döndü en son windows 7 gamer 64 biti kurdum türkçeleştirdim bir sorun yok şu aralar tabi canım 7 ne yapar bilinmez :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...