Jump to content

N95 Güncelleme Sorunu(ing Oldu)ve çöktü

hacibaba44

Recommended Posts

slm arkadaşlar benim sorunum şu yeni aldığım (2.el) n 95 markalı nokıa (orjinal) telefonumu nokıa sitesinden nokıanın kendi güncelleme programıyla güncelledim telefon ingilizce oldu sonra araştırdım forum sitesinden dil kodunu girip tekrar güncelleme yapmak istediğimde zaten en son sürüm mevcut uyarısı aldım daha sonrasında telefonu uzmanına telefoncuya ******ürdüm oda (bax) dediği aletle versiyon atmaya çalıştı versiyon atılmıyo dedi biraz uğraşması gerektiğini söyledi aradan bi hafta kadar zaman geçti telefon çöktü dedi her gittiğimde bugün yarın diyerekten oyaladı şimdi ise versiyon kabul etmiyor ancak nokıa yeni bi versiyon daha çıkarırsa telefon normale dönecek dedi.Böyle demesi beni şüphelendirdi yardımınıza ihtiyacım var lütfen bana açıklayabilirmisiniz.SAYGILRIMLA

yokmu yardım edecek kimse arkadaşlar :(

telefoncunun cevabı çok saçma bence,yapamadım dememişte,yeni bir versiyon çıkartması lazım demiş.Bu olay bana çocukken bilgisayarımı ilk çökerttiğimde bilgisayarcının, senin bilgisayara xp kurulamıyor,eski windowslar kuruluyor deyip göndermesi gibi olmuş,sonrada arkadaşım xp cd si ile format atıp kurmuştu. :D Bence sen bulunduğun şehirdeki,gerçek nokia servislerini internetten araştır,ve telefonunu oraya ******ür.Eğer yazılımsal sorunsa neden yapılamasınki? aynı bilgisayar gibi düşün.

kardeşim telefonunda hiç bir şey yok benimde aynı model telefonum var güncelledim ingilizce oldu ve nemesis programı ile türkçe dil kodunu yükledim ve tamam oldu hepsi bu kadar ve bundan sonraki güncellemelerde ingilizce olmuyor yardım istiyorsan bana pm atabilirsin

Ben de nokia N95 2.el aldım.8GB lı olanını verip hafıza kartı ayrı olanını aldım.Eve getirdim.Formatlayayım dedim şifre istedi.12345 yazdım rededtti.Sen misin rededen deyip Nokia Ovi suiteyi açtım ve yazılını indirip yeniden yükledim.Tertemiz ve Türkçe açıldı.Saygılarımla

YAGMURADAM ustam senin aldığın tel kvk yada genpa cihazdır benm aldığım tel yurt dışı cihaz ayrıca nns programıyla güvenlik kodu kırılıyo ancak sen yine en iyisini yapmıssın hem güncellemiş oldun hayırlı olsun bu arada, bol şans.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...