Jump to content

Bilgisayar Alımı

belllll

Recommended Posts

arkadaşlar arkadaşım yeni bir bilgisyr almayı düşünüyor ama bilgisyardanda pek anlamyor bana danıştı Casper Neo CD-BMI540A model numarasına ait bilgisyarı gösterdi dedim casper ii bir marka değil kendini yakma yok dedi bu nasıl dedim tamam ben biraz danışayım dedim

evet şimdi sizlere soruyorum

İşlemci Üreticisi : Intel®

İşlemci Modeli : Core�i3

İşlemci Numarası : i3-540

Bellek : 3 GB

Disk Kapasitesi : 500 GB

Ekran Kartı : 2 GB ATI HD4670 Ekran Kartı (1 GB Ayrılmış Bellek)

İşlemci Hızı : 3,06 GHz

İşletim Sistemi : Windows 7 Home Premium

Bellek Türleri : DDR3

Bellek Hızı : 1333 MHz

Optik Medya Türü : DVD+RW

Sabit Disk Arabirimi : SATA

Chipset : Intel H55

Ön Bellek (L2 Cache) : 4 MB

Kart Okuyucu : 20 in 1

Disk Dönüş Hızı : 7200 rpm

Veri yolu Hızı : 1333 MHz

Diğer Özellikler : Hediye Verilen ürünler; NOD32 Antivirus, Antispam&Firewall Program

özelliklere sahip bu bilgisayar alınmaya layik mi yoksa değil mi sizin yazdıklarınız önemli belki benim arkadaşım size inanır şimdiden hepinize teşekkür ediyorum

http://www.bimeks.com.tr/urun/1003/111111/casper-neo-cd-bmi540a.aspx[/CODE]

parçaların markasını yazsaydın daha iyi olurdu gerçi bunları casper dan yazmışsan bu parçaların hepsi ne idüğü belirsiz parçalardır.. casper özellikleri yazar ama marka larını yazamaz çünkü dandik parçaları toplar..ucuza getirir, piyasanın daha üstünde fiyattan satar..bu yüzden casper alma yanarsın diyen kişi çok doğru söylemiş..hiç bir müşterime önermiyorum casperi... basına bela alırsın paranla rezil olursun uzak dur..

yorumlarınız için teşekkürler ama toplama bilgisayara arkadaş sıcak bakmıyor birde casperde bu fiyatı görünce casper almak istiyor.herkses yanıtları ve yorumları için teşekkür ederim bu yazdıklarınızı aynen ileticem:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...