Jump to content

Vale - Dramafon 2010

edim.7

Recommended Posts

2lsva6v.jpg

20su3h3.jpg

:download1:

Rar Şifresi: www.melankolia.com.tr

Selamun Aleyküm

İnşallah iyisinizdir millet.Sizlere güzel haberlerle geldim bu kez.Uzun zamandır beklediğiniz Dramafon albümü 28 Nisan Çarşamba günü hepinize ulaşacak.Bu albümü hepiniz bandrollü bekledi benim gibi.Bende öyle olmasını ümit etmiştim fakat herzaman herşey istediğimiz gibi olmuyor.Biliyorumki hepiniz Melankolia müzik bandrollü bir Dramafon beklediniz fakat Melankolia müziğin şuanki yoğunluğundan dolayı bu albümü ertelemem gerekiyordu yada başka bir müzik şirketinden çıkarmam gerekiyordu.Fakat sizleri daha fazla bekletmem mümkün değildi, eminim bana çok kızardınız.Başka bir müzik şirketi konusuna gelince, bu işlerin peşinden koşturacak pek zamanım yok.Çünkü çoğunuzun bildiği üzere Bulgaristan Sofya'dayım.Ve okuyorum.Açıkçası Dramafon içimde bir ukte bıraktı.Ama inşallah sonraki albümümüz Allah'ın izniyle Melankolia bandrollü olacak.Hayırlısı buymuş diyorum ve kendimi teselli ediyorum.

Sizlere artık kalan iş albümü indirip bol bol dinlemek olacak.Güzel şarkılar yaptım.Ben uzun zamandır dinledim albümü.Ve beklediğinize değecek bir albüm oldu.Hepinizin arşivinde uzun zaman yer edecek bir albüm.Şimdiye kadar içime sinmeyen pek birşey yok.Sayha albümüne göre çok farklı bir albüm oldu.Ve bir kademe daha atladığımı düşünüyorum.Ki çoğunuz albümden Maalesef şarkısını çok beğendi yorumlarınızı okuyorum ve çok mutlu oluyorum.Ve online rekoru gerçekten süperdi.Bir ara server zorlandı ve çökme durumuna kadar geldi Smile Neyse lafı fazla uzatmadan çarşamba günü albümde görüşmek üzere asıl konuşmayı albümde yapacağım:)Albümde mastering yok ve diğer işlemler bana ait.Şimdilik söyleyeceklerim bu kadar belki çarşamba birşeyler daha yazarım görüşmek üzere.Hepiniz Allah'a emanet olun...

VALE

DRAMAFON MEGA LP PARÇA LİSTESİ

1-İlkbahar ve sonbahar (intro)

2-Gidiyorum uzaklara

3-Bilmez halimi

4-Sevincim göz yaşım kadar

5-Maalesef

6-Nasıl anlatayım?

7-Yansakmı feat. Giryeli

8-Edepsiz

9-Yağmak yağmura mahsus

10-Yeminim Var

11-Sen gibiyim

12-Elveda demek ne zor işmiş Feat. Kaygı

13-Kim Bilir?

14-Düştün gözümden

15-Hayat ne getirir

16-Peşimde korkular

17-Yağmurun semazeni feat.Giryan

18-Hayat değişebilir deme bana

19-Gelir Aklıma

20-Sabret

21-Dram

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...