Jump to content

Arşiw Istek (full Herşey)

hayalet kasaba

Recommended Posts

Arkadaşlar iyi geceler, bana bir (iyi) arşiw lazım full oyun-full dizi(parmaklıklar ardında- adanalı-kurtlar vadisi-arka sokoklar V.s gibi,yahni 49 arası dizi)-komik videolar ilginç,çizgifilm V.s - full müzikler 10.000 e yakın -Belgeseller-ebook arşiwi-windowslar(40-50 e yakın-tam bi dvd/cd yazılmaya hazır olacak!) vede 1 tblik harddisc içne atılıp bu tüm dediklerim sonra kargo ile ? Taksit olursa sevinirim.

vede full programlar (1000-750 katılımsız olmasın mümkümse,setuplu!) - ve karaoke müzikleri (750-1400 arası) , ilgileneler varsa benle ihtimata geçebilirler...

8Pt;line-height:100%">TEŞEKKÜRLER

E daha ne isdim!

Hepsi nasıl 1 tb lige sıgcak diye düşünmeyin sıgdıran sıgdırıyo

110 ile 150 gb arası müzik (türkçe-yabancı ilahi) filmlerin gb bilmiyorum yanlız mkv den tut avi falan en forumlarda mevcut en son yeni filmler vardır.format cd lerı(xp birkaç tane bu siteden indirilme-vista --w7 )program katılımsız olmak uzere yıne mevcut oyun 100 gba kadar en son guncel oyunlar olmak uzere mevcut.bunların dışında aklıam gelen yok ama birçok şey mevcuttur.bu şekılde satım yapmamaktayım yanlız senin işini görürüz karşılığında hepsiburada satılan wd hd 1 tb taşınabılır usb hdd yı sıze uygunsa emeğimin karşılığında alırım.ıkı adet gonderın kargolarını ben karşılarım.1 ını sana gonderırkend ekardon benden daha ne yapabılırım bılmıyorum artık.ilgilenırsaen özel mesaj at...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...