Jump to content

Almanca Xp Anketimize Katilin Lütfen

Almanca Xp Forumda yararli olurmu  

70 members have voted

1. 1. Forumda Almanca xp yapilsinmi

• Evet bence yararli olur
      42
    • Bence gerek Yok
      26

Recommended Posts

Bencede bu işe meraklı olanları yetiştirmek (haşa haddime değil ama uygun kelime bulamadım) gerekli diye düşünüyorum,sonuçta öğrenilebilir bi durum :)

katılıyorum B) yanlız 2 yada daha fazla xp yi aynı cd veya dvd yada herhangi bir diske yerleştirme konusunda eğitime ihtiyacım var yardım edicek olan varsa iyi olur

cumartesi gece olursa sevinirim

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply
Canım "laf" değil sadece eleştiri tabiki,

msn'e girmedin bir daha şimdiye yolu yarılardık

dün giremedim msneye kusura bakma bugünse girdigimde sen yoktun zaten fazla kalmadim ama en kisa zamand görüsürük abi hem hemsomsun benim

Selamlar Herkeze Bende Avusturyada Ikametkah Ediyorum Arkadaslar Ayni Sorun Bendede Mevcut Tamam Ana Dilimiz En Guzeli Ama Gel Gelelim Burda Sorun Oluyor Arkadasimizinda Dedigi Gibi Teknik Sorun Olustugu Zaman Gelen Teknik Eleman Birsey Yapamiyor Turkce Oldugundan Bir Diger Sorun Sadece Xp Olmasin Bence Wista Ve Windows 7 De Olmali Kanimca...

Ayrica Bunun Nasil Yapildigini Ögrete Bilecek Bir Arkadas Varsa Ben Seve Seve Ögrenmeye Hazirim...

Selamlar Herkeze Bende Avusturyada Ikametkah Ediyorum Arkadaslar Ayni Sorun Bendede Mevcut Tamam Ana Dilimiz En Guzeli Ama Gel Gelelim Burda Sorun Oluyor Arkadasimizinda Dedigi Gibi Teknik Sorun Olustugu Zaman Gelen Teknik Eleman Birsey Yapamiyor Turkce Oldugundan Bir Diger Sorun Sadece Xp Olmasin Bence Wista Ve Windows 7 De Olmali Kanimca...

Ayrica Bunun Nasil Yapildigini Ögrete Bilecek Bir Arkadas Varsa Ben Seve Seve Ögrenmeye Hazirim...

destegin tesekkürler gurbetci kardesim

dün giremedim msneye kusura bakma bugünse girdigimde sen yoktun zaten fazla kalmadim ama en kisa zamand görüsürük abi hem hemsomsun benim

Değerli kardeşimiz morningin bu konuda hakkını hiç bir zaman inkar edemem

ben onun açtığı konuda öğrendim modifye yapmayı ve modifye yapma üstüne ne varsa eksiksiz anlatmış

ben sana linkini vereyim sende gözden geçir bir birikimin olsun, sende anlayışla karşılarsınki sıfırdan öğretmek çok zor ama ön bilgin olursa anlaman ve öğrenmen daha çabulk olacak

http://www.tnctr.com/index.php?&showtopic=79080

<!--quoteo(post=796174:date=May 10 2010, 11:07 :name=lejon89)--><div class='quotetop'>QUOTE(lejon89 @ May 10 2010, 11:07 ) <a href="index.php?act=findpost&pid=796174"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->Diyorum anket açın bilelim bizde ne kadar isteniyo<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

anket actik dostum sence yeterlimi degilmi anket sonuclari

<!--quoteo(post=796168:date=May 10 2010, 11:04 :name=Deli Yürek)--><div class='quotetop'>QUOTE(Deli Yürek @ May 10 2010, 11:04 ) <a href="index.php?act=findpost&pid=796168"><{POST_SNAPBACK}></a></div><div class='quotemain'><!--quotec-->haklisin arkadas birazda bize yapsalar iyi olur Almamyada almanca kullaniyoruz memnun oluruz..<!--QuoteEnd--></div><!--QuoteEEnd-->

bize kimseden fayda yok herhalde

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...