Jump to content

Almanca Xp Anketimize Katilin Lütfen

Almanca Xp Forumda yararli olurmu  

70 members have voted

1. 1. Forumda Almanca xp yapilsinmi

• Evet bence yararli olur
      42
    • Bence gerek Yok
      26

Recommended Posts

• Administrator
MUI´ler sadece ingilizce XP üzerine kuruluyorlar. Daha öncede birebir denemistim. Normal yollarla Türkceyi farkli bir dile ceviremiyorsunuz ama Ingilizce XPyi yap boz gibi istediginiz dile cevirebiliyorsunuz.

Denememiştim bunu. Fakat İngilizce modifiye xpler de var forumda.

• Replies 56
  • Created
  • Last Reply
Neden almanca ? Her tarafınınz almanca olacak bari kullandığınız işletim sistemi Türkçe olsun. Hem unutmamış olursunuz.

Türk teknik servis yok mu ki? Eminim restoranlar kadar Türk bilgisayarcı da vardır orda. :D

Ama illede almanca derseniz ustalar için çok basit bir iş sata driver ve birkaç tema eklemek. Hatta msdn almanca xp pro ve home birçok yerde mevcut.

Düzenleme nedeni: Yazım hatası.

Denememiştim bunu. Fakat İngilizce modifiye xpler de var forumda.

WindowsXP forumu altina bir alt forum acilip yabanci dildeki XPler oraya tasinsa hem kullanici icin cabuk erisilebilir hemde XPforumu daha derli toplu hale gelir diye düsünüyorum. Degerlendirilmesini arz ederim...

Bende Almanca XP yanlisiyim yasadigim bölgeden dolayi ama benim söyle bir fikrim var:

Ingilizce hazirlamak sizcede daha mantikli olmaz mi? Neden diye soracak olursaniz ingilizce XP´ler dil paketleri ile istenilen her dile cevrilebiliyorlar. Böylece tüm dil istekleri karsilanmis olur.

Haksizmiyim???

haklisiniz ama direk a´lmanca olsa iyi olmazmi

Konuya limon sıkmış gibi olmasında ingilizce xp konusu geçtiği için paylaşmak istedim. Bir ara istek üzerine ingilizce xp yapmıştım. Fakat şuan için içinde ne var ne yok, neler ekledim neler çıkardım aklımda yok. Hatta bilgisayarımda bile yok şuan. Sadece upload ettiğim sitede duruyor. Vakti olan ve sanalda denemek isteyenler bakabilir.

http://www.mediafire.com/?sharekey=2833c3a1b99c0cd78c9e7c56ba37815f2de43c7b6ff24eb8[/CODE]

çoğu arkadaş orjinal ingilizce xpyi taban alıyor ve onu modifye ediyor

bildiğim kadarıyla

hele anadou lisesi mezunu ve dil belgesine sahip biri varsa yapabilir

isteyene almanca win 7 ve vista var modifiye edeceğim diyene

isteyen varsa upload edeyim

çoğu arkadaş orjinal ingilizce xpyi taban alıyor ve onu modifye ediyor

bildiğim kadarıyla

hele anadou lisesi mezunu ve dil belgesine sahip biri varsa yapabilir

isteyene almanca win 7 ve vista var modifiye edeceğim diyene

isteyen varsa upload edeyim

almanca vin 7 yükleyince tekrar seri numarasi itermi acaba bazilari istiyor

Ben ankette bi haksızlık görüyorum..

Şıklarda "güzel olur ama yapacak kimse yok" gibi bi seçenek var.Böyle bi seçeneğe ihtiyaç varmıydı gerçekte?

Ben burda ingilizcesini full güncel yaparken kimse destek vermedi.Almancasınımı yapamıcam sanki?

Hiç hoş olmadı bu bence..

Dökümanı hazırlamıştım o kadar.Artık yapacağım varsada.......

Ben ankette bi haksızlık görüyorum..

Şıklarda "güzel olur ama yapacak kimse yok" gibi bi seçenek var.Böyle bi seçeneğe ihtiyaç varmıydı gerçekte?

Ben burda ingilizcesini full güncel yaparken kimse destek vermedi.Almancasınımı yapamıcam sanki?

Hiç hoş olmadı bu bence..

Dökümanı hazırlamıştım o kadar.Artık yapacağım varsada.......

kaldirildi kardes

Türkçe günceli bi çıkartayımda..Almancayada yeniden toplarım dökümanları.Belki yapacak adam vardır (!)

Türkçe günceli bi çıkartayımda..Almancayada yeniden toplarım dökümanları.Belki yapacak adam vardır (!)

kiminin parasi kiminin duasi

ALLAH senden razi olsun ve iyi kulllar arasina yazsin

abiler ben virtualde ing xp üzerine alm xp dil paketi attım biraz çalışayım inşallah yaparım

daha olmadı windows ortamında modifiye ederim sonra acronis veya başka bir program ile yedekleyip linke koyarım

ama haziran veya temmuza anca olur

çünkü daha lise 3 üm ve sınavlarım fazla

abiler ben virtualde ing xp üzerine alm xp dil paketi attım biraz çalışayım inşallah yaparım

daha olmadı windows ortamında modifiye ederim sonra acronis veya başka bir program ile yedekleyip linke koyarım

ama haziran veya temmuza anca olur

çünkü daha lise 3 üm ve sınavlarım fazla

yinede helal olsun kardes sana ugraman bile yeter senin kadar bilgim yok ALLAH yolunu acik etsin ALLAH razi olsun

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...