Jump to content

5130 Express Music Sorunu.

m17

Recommended Posts

Arkadaşlar dün gece herzamanki gibi mesajlaşıyorum daha sonra mesajlar baya bi oldugu için siliyim dedim sildim gelen kutusuna girdigimde mesaj gibi görürnen boş bir nesne duruyordu.
Daha öncedende gördügüm için telefonu kapatıp açınca düzeliyordu herzamanki gibi öyle yaptım. Daha sonra açtıgımda Nokia ekranı gidiyor beyaz ekranda donuyordu. Şarj almıyor ve USB*de görmüyordu. Batarya hafıza kartını sim kartı çıkarıp denedim yine açılmadı. Sonradan telefondan herşeyi çıkarıp bıraktım garantiye verecektim birazdan gidip ama son kez birde annemin Türkcell (Benimki Avea) hattını takıp deneyim dedim ve telefon açıldı.
Kendi kartımla denedim açıldı kartsız denedim açıldı bende direk herşeyi fabrika ayarlarına döndürüp sim kartsız açtım şuan radyoda şarjın bitmesini bekliyorum.
Sizlere sorum acaba sorun neredeydi ve birdaha tekrarlanabilirmi?
Not: Telefonun ilk arızası.
Versiyon son sürüm olan V7.95

Yeni üretimler öyle evet benimki RM495 yani Türkiye*ninde içinde bulundugu Avrupa ülkeleri çıkışlı.

Ayrıca birşey sordum telefon iyimi kötü mü demedim.

Yeni üretimler öyle evet benimki RM495 yani Türkiye*ninde içinde bulundugu Avrupa ülkeleri çıkışlı.

Ayrıca birşey sordum telefon iyimi kötü mü demedim.

hayır yeni üretimler değil bugüne kadar piyasada bulunan bütün kırmızı 5130XM'ler sorunlu herşeyde hata veriyor gördüğün gibi sen sorunun neyden kaynaklandığını sordun bende dandik olduğu için dedim sorunlu telefon kullanıyorsun.

hayır yeni üretimler değil bugüne kadar piyasada bulunan bütün kırmızı 5130XM'ler sorunlu herşeyde hata veriyor gördüğün gibi sen sorunun neyden kaynaklandığını sordun bende dandik olduğu için dedim sorunlu telefon kullanıyorsun.

10 aydır gözle görülen ilk sorunu hemde telefon hakkında yorum istemedim.;)

Bilgisi olmayanlar susabilirmi?

Sadece sorun hakkında bilgisi olan arkadaşlar cevap yazsın lütfen.

bildiğimi söledim daha fazlasını bilen yardım etsin arkadaşa.

bildiğimi söledim daha fazlasını bilen yardım etsin arkadaşa.

Türkçeyi bozmayalım.

Söle degil Söyle.

Telefon şuan bile gayet saglam çalışıyor arkadaşlar.

Bilgisi olan kişiler fikrini yazabilir.

Türkçeyi bozmayalım.

Söle degil Söyle.

Telefon şuan bile gayet saglam çalışıyor arkadaşlar.

Bilgisi olan kişiler fikrini yazabilir.

şuan sağlam gözüküyor arada yokluyor.:D

5130 xm kullanıyorum kırmızı olanı daha hiçbir arızasını yada sorununu görmedim. konuya dönecek olursak phoenix ile tekrar yazılım atabilrsin eğer sorun yazılımsalsa çözülür.

10 aydır tek sorunu gayet saglam telefon.

Ama şuan iyi görünüyor sorun yok.:)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...