Jump to content

Dragon® Ultimate Package 2010

xarax

Recommended Posts

bunun doldurup yayınlamamı bekliyorsan artık bıraktım bu çalışmayı,Yeni bir şey yapıyorum her çalışmaya yeni bir şey eklemek istiyorum yeni yaptığım AIO da bu şekilde olacak ama kapsamlı bir şey olsun istiyorum o yüzden yavaştan alıp ayrıntılı bir şey çıkarmak istiyorum.Bilmiyorum nedense bu sıralar pek isteksizim PC yi açmak bile istemiyorum.Neyse ara sıra olur böyle şeyler kafayı toplayıp bir şeyler yapacağız artık.

bunun doldurup yayınlamamı bekliyorsan artık bıraktım bu çalışmayı,Yeni bir şey yapıyorum her çalışmaya yeni bir şey eklemek istiyorum yeni yaptığım AIO da bu şekilde olacak ama kapsamlı bir şey olsun istiyorum o yüzden yavaştan alıp ayrıntılı bir şey çıkarmak istiyorum.Bilmiyorum nedense bu sıralar pek isteksizim PC yi açmak bile istemiyorum.Neyse ara sıra olur böyle şeyler kafayı toplayıp bir şeyler yapacağız artık.

xarax arkadaşın yeni programınla ilgili bilgi vermişti size şunu söyleyebilirim yine kendi tarzında (programları vs. kendimiz düzenleyebildiğimiz), aio programları içinde en gelişmişi olacağını söyleyebilirim, uluslararası download sitelerinde rahatlıkla kullanılabilcek türden bir yazılım olacağını düşünüyorum , bukez sadece program değilde full dvd sürümüde olabilir kendisinede söylediğim gibi yazılım olarak belki sadece öneri ,ama içini doldurmak için (dvd full) katılımsız program ,portable program,tema ,kayıt defteri örneklerini direk bilgi ve link olarak verebiliriz. birde arkadaşın pc yi açmadığına bakmayın bir başlayınca fazla uzayacağını sanmıyorum :) şimdiden iyi çalışmalar

• 3 hafta sonra ...

Emegine sağlık walla cok iyi ve detaylı bir acıklama programın ıcınde gerekli her türlü bilgi war walla hafta sonunu beklıcem ancak işlerimi yapmak ıcın sımdıden teşekkürler

Eline emeğine sağlık kardeşim güzel faydalı bir çalışma olmuş. Sen bilinçssice olumsuz eliştirilere kulak asma yıllardır

konularını takip ederim "meyve veren ağaç taşlanır" Atasözünü unutma kolay gelsin başarılarının devamını dilerim...

yeni programda bir gelişme varmı?

şuan için birşey yapmıyorum farklı birşeyler arıyorum.her yaptığım AIO da öncekinden farklı birşeyler eklemem lazım gelişme olursa bir şekilde bilgilendiririm.

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...