Jump to content

Sigarada Tarihi Buluş

zinnnn

Recommended Posts

Yaşamak çok güzel şey bugün çok sevdiğim bir abimin kanserden öldüğünü öğrendim babamda akciğer kanseriydi 2 sene önce ameliyat olmuştu bu sene nüksetti ve kemo terapiyle yok ettik onkoloji servislerinde hiç bulunmamışsınız belli o kadar acı ki utanıyorum 17 sene o eşşekliği zevk sayarak yaşadığım için sigara bir aptallık

insan sağlığını kaybedene kadar aslan gibi hep metro golden mayerin aslanı gibi kükrüyor ama sağlık elden gittimi en babayiğidi bile yağmurda ıslanmış uyuz bir köpeğe çeviriyor belki ağır geliyor söylediğim ama insana kendini öyle hissettiriyor artık işe yaramayacağınız ve öleceğiniz korkusu çok kötü yapıyor insanı ben 2 sene önce babamın ameliyatından sonra akciğerinin yarısını patalojiye ******ürmem için elime tutuşturduklarında bıraktım çok rahatım artık yediklerimden tat alıyorum ten rengim açıldı nefesim kuvvetlendi artık daha çok yürüyor yüzüyor dalıyor ve sanki daha güzel yaşıyorum üstüm ellerim kokmuyor evim nefesim temiz sigarayı övmeyin övülecek bir yanı yok çünkü....

İnsanoğlu elindekinin kıymetini bilmez.

Evde 1 kasa muz oldumu muz yiyesinizin nasıl gelmediği gibi şimdide sağlığımız yerinde olduğundan kötü durumları düşünmeyiz.

Bazı şeylerden vazgeçmek için o olay şey(hızlı motor,sigara kötü alışkanlıklar vs) ile ilgili en kötülerini yaşamak geçirmek gerekiyor.

Sigarayı çok bırakmak istedim denedim olmadı.

Bazı etkenler gerektiriyor.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...