Jump to content

Wd My Passport Taşınabilir Diskim Biçimlendir Diyo

biridsi

Recommended Posts

aynısı benimde başıma gelmişti wd 320 gb lık vardı bende

yaklaşık 100gb resim video müzik program uçtu gitti. resim ve videolarımı geri getirmek istedim olmadı.

geçmiş olsun diyelim.

bunun üzerine soğuk bir su iç kardeş

çaresi var.

1 senin usb kablolarında gevşeme olmuştur. bi kontrol et

2 harddiskin çökmüş, hızlı biçimlendirip üzerine hiç bir şey kopyalamadan hardiskin verilerini kurtaran programlarla geri getireceksin.

ben 2. seçeneği yapmıştım ama olmadı. get recovery my files programını kullandım. resimleri buluyor. önizleme yapıyor. ama kurtarma yani d diskine kaydettiğimde önizleme yok diyor. 10 gb resim kurtardım ama hiç biri açılmıyor.

En son çaren şu olsun.

1: harddiski hızlı biçimlendir.

2. power data recovery 'i kur. (kurtarma yazılımıdır.Bana göre içlerinde en iyisi.)

Bana aynı şey oldu. Sorun genelde "bad sector" den ya da yazma hatalarından kaynaklanıyor. Ben bu yazdığımı yaptım. %85 dosyarımı kaybetmeden, bozulmadan kurtardım. benimki seagate 2.5 inch 320 gb freeagent go ...

Kolay gelsin.

En son çaren şu olsun.

1: harddiski hızlı biçimlendir.

2. power data recovery 'i kur. (kurtarma yazılımıdır.Bana göre içlerinde en iyisi.)

Bana aynı şey oldu. Sorun genelde "bad sector" den ya da yazma hatalarından kaynaklanıyor. Ben bu yazdığımı yaptım. %85 dosyarımı kaybetmeden, bozulmadan kurtardım. benimki seagate 2.5 inch 320 gb freeagent go ...

Kolay gelsin.

arkadaşım ben recovery my files ile denedim olmadı. Ne olur ne olmaz iyi bir program bulurum diye harddiske bişey de kaydetmiyorum şimdilik

eğer elinde bu power data recovery programı varsa paylaşır mısın?

arkadaşım ben recovery my files ile denedim olmadı. Ne olur ne olmaz iyi bir program bulurum diye harddiske bişey de kaydetmiyorum şimdilik

eğer elinde bu power data recovery programı varsa paylaşır mısın?

Arkadaş benden önce link vermiş.O olmazsa ben yardımcı olurum. Ayrıca tüm dosya uzantılarını destekler. Ya da bir seçeneği var ordan istediğin türleri seçebiliyorsun.

Tum dosya türlerini destekliyorda bunları kurtardıktan sonra çalışacak mı o sorun işte

Bu programların paralı olanları var yapsa bu işi onlar yapar

arkadaşların verdiği programda zaten portotable yani taşınabilir sürümü. şu an %4.10 nu tamamlamış

bilgisayarı gece açık bırakacam sabaha biter artık.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...