Jump to content

Yarıda Kalan Download Devam Ederse Sorun Olur Mu?

yan.kee

Recommended Posts

Arkadaşlar 4 gblik iso dosyası indiriyorum. Şuan kullandığım indirme yöneticisi Orbit. İndirme işlemi herhangi bir nedenle bir veya birkaç kez yarıda kesilirse herhangi bir sorun olur mu ? (Yarıda kesildikten sonra ''devam'' edilip dosyanın indirme işlemi bitiriyor.) İso dosya bütünlüğünde herhangi bir sorun olur mu? Malum daha sonra DVD'ye yakacağız. Örnek download: Windows7 isosu indirirken böyle birşey olsa ne olur?

Yavaş yavaş öğreniyoruz neyi nereye açacağımızı Admin. İdare ediverin biraz. Gerekli yere yönlendirmişsiniz zaten. Teşekkür ediyorum.

Sorumun cevabını biliyorsanız birde cevap yazsaydınız keşke.

Bu dosyayı indirdiğin sitenin indirmeyi durdurup devam ettirme özelliği olup olmamasına bağlı.Örneğin Rapidshare'den dosya indirirken durdurup tekrar başlatamıyorsunuz.Ama ben film indirirken durdurup başlatabiliyorum ve dosya da herhangi bir sorun çıkmıyor.

Hocam indirdiğim sitenin downloadı devam ettirebilme özelliği mevcut. Film vb. multimedya dosyaları için herhangi bir sorun olmadığını biliyorum. Denemiştim daha önce. Fakat merak ettiğim nokta İSO formatlarında herhangi bi sorun olur mu ? dosya bütünlüğü MD5 değerleri gibi ve / veya veri kaybı, hatalı , eksik kodlama gibi...

Hocam indirdiğim sitenin downloadı devam ettirebilme özelliği mevcut. Film vb. multimedya dosyaları için herhangi bir sorun olmadığını biliyorum. Denemiştim daha önce. Fakat merak ettiğim nokta İSO formatlarında herhangi bi sorun olur mu ? dosya bütünlüğü MD5 değerleri gibi ve / veya veri kaybı, hatalı , eksik kodlama gibi...

Dosya indirme programı dosyayı zaten parça parça çeker en son bittiğinde tüm parçaları birleştirir..Sıkıntı olmaz Merak Etme..

ben adobe cs5 master collection yazılımını kendi sitesinden 4-5 günde indirdim.4.5 gb veri indi.açtım kurdum hiç sorun olmadı.rapid gibi sitelerde premium hesabınız varsa devam ettirebilme özelliği var.diğer yerlerde ise serverın devam ettirebilme özelliği varsa hiç sorun olmaz.ben bu şekilde onlarca iso kalıbı indirdim.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...