Jump to content

Ns Yonlendirmesi

hasan-meb

Recommended Posts

Bugun Bir Domain Aldım Yonlendırme yapmak istiyorum Free bir Adrese Ama Firmanin Dedigi Sadece dns ye Yonlendirebilirsiniz Giriyorum Yonlendırmeye Ns1 .....com Ns2.....com

bununla ilgili yapabilecegim ne var mynet uzerinden free olarak kulanıyorum ben diger siteleri ve aldıgım .Com a yonlendirecegim

Hostunu kullandiginiz firma eger domaine yonlendirme hizmeti veriyorsa onlardan name serverlarini isteyebilirsiniz. Host firmasindan aldiginiz nameserverlari domain panelinizden giriniz 24 saat icinde aktif olacaktir. Ama cogu free hosting firmalarinin domain yonlendirme servisleri bulunmamaktadir.

Öyle bir yerki hiç bir yardımda bulunmuyor Dns Yonlendırmesi yapaCaksın Diyor ve Bende Resmen Dondum kaldım Cunkı daha önce aldıgım Domainlerde Böle bir İşLem Yoktu bunu Farklı bir yolu bir şeklı vaRsa yardımcı OlabiLirmisin Yada Pm atıyorum Msn den KonusaLım

Mynet Üzerinden Ns Yönlendirmesi Yapmazsınız.. html kodlarla Yönlendirme yapabilirsinizçç

Kardeşim Biraz Açıklarmısın Rica EtSem ?? Benım İçin Çok ÖnemLi Cuma Gunune Kadar Bitmesi Lazım Sitenin Şimdiden TEşekür ederim

Arkadaşım domainin yönlendirme özelliği yoksa yapamazsın ki.

Yönlendırme ÖzeLLigi Yok Degil Var Ama Ns1.Bilmen.ne Falan İşte Ben bu Ns1 Adını Kendi Free Adresime Nasıl Verebilirim Onu Ögrenmek İstyiorum

www.daha.net ten aldım url yonlendırmesi yokmus malesef ns yonlenrımesi istiyo Free degil parasıyLa Aldım EsrarengizRapci.Com Olarak Ve ne yazık kı daha Online Edemediq

url yönlendirmesi yoksa yapamazsın.Ya başka bir yerden alcaksın yada host alıp kullanacaksın.;)

yada index sayfana yönlendirme kodu ekleyeceksin.

<html><head> <meta HTTP-EQUIV="REFRESH" content="0; url=http://www.siteadresi.com"></head></html>[/CODE]

content teki değer yönlendirmenin kaç saniye sonra yapılacağını gösterir.

• 4 hafta sonra ...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...