Jump to content

S€V!YORS@N SöYL€

queSs

Recommended Posts

S€V!YORS@N SöYL€

10. Sýnýf

Ýngilizce dersinde yanýmda bir kýz oturuyordu onun için 'benim en iyi arkadaþým' diyordum... ama ben onun ipek gibi saçlarýna bakýp onun benim olmasýný istiyordum... Ama o bana benim ona baktýðým gözle bakmýyordu bunu biliyordum, dersten sonra kalktý ve geçen gün sýnýfta olmadýðý için o günün notlarýný istedi ona notlarý verirken bana teþekkür etti ve yanaðýmdan öptü. Onu sadece arkadaþ olarak istemediðimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanýyordum...

11. Sýnýf

Telefonum çaldý, arayan oydu ve aðlýyordu bana aþkýn nasýl kalbini kýrdýðýný anlattý, beni evine çaðýrdý, yalnýz kalmak istemediðini söyledi, bende tabiki gittim, koltuða, onun yanýna oturdum, güzel gözlerine bakmaya baþladým ve onun benim olmasýný diledim, 2 saat sonra Drew Barrymore'un bir filmi baþladý ve onu izledik filmi izledikten sonra uyumaya karar verdi, bana her þey için teþekkür etti ve yanaðýmdan öptü. Onu sadece arkadaþ olarak istemediðimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanýyordum...

Son Sýnýf:

Mezuniyet balosundan bir gün önce yanýma geldi ve "çýktýðým çocuk hasta ve partiye gelemeyecek" dedi, benimde çýktýðým biri yoktu ve 7. sýnýfta birbirimize söz vermiþtik eðer çýktýðýmýz biri olmazsa partilere birlikte gidecektik, "en iyi arkadaþ" olarak. Ve partiye birlikte gittik, o akþam çok güzeldi, her þey yolunda gitti, partiden sonra onu evine kapýsýnýn önüne kadar býraktým, kapýnýn önünde ona baktým o da bana o güzel gözleriyle gülümseyerek baktý. Onun benim olmasýný istiyordum... Ama o bana benim ona baktýðým gözle bakmýyordu bunu biliyordum, bana "hayatýmýn en güzel zamanýný geçirdiðini" söyledi ve yanaðýmdan öptü. Onu sadece arkadaþ olarak istemediðimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanýyordum...

Günler, haftalar, aylar geçti ve mezuniyet günü geldi çattý...

Sürekli onu izledim onun mükemmel vücudunu seyrettim. Diplomasini almak için sahneye çýkarken sanki havada süzülen bir melek gibiydi. Onun benim olmasýný istiyordum... Ama o bana benim ona baktýðým gözle bakmýyordu bunu biliyordum. Herkes evine gitmeden önce yanýma geldi ve aðlayarak bana sarýldý sonra baþýný omzuma koydu ve "sen benim en iyi arkadaþýmsýn, teþekkürler" deyip yanaðýmdan öptü. Onu sadece arkadaþ olarak istemediðimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanýyordum...

Aradan yýllar geçti...

Bir kilisedeyim ve o kýzýn nikahýný izliyorum... evet artýk evleniyordu, onun "evet, kabul ediyorum" demesini, yeni hayatýna girmesini izledim, baþka bir adamla evli olarak. Onun benim olmasýný istiyordum... Ama o bana benim ona baktýðým gözle bakmýyordu bunu biliyordum. Yeni hayatýna girmeden önce yanýma geldi ve "nikahýma geldin teþekkürler" deyip yanaðýmdan öptü. Onu sadece arkadaþ olarak istemediðimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanýyordum...

Yýllar çok çabuk geçti...

Þu an benim bir zamanlar en iyi arkadaþým olan kýzýn tabutuna bakýyorum, eþyalarý toplanýrken lise yýllarýnda yazdýðý günlüðü ortaya çýktý... Hemen günlüðünü aldým ve günlükte okuduðum satýrlar þöyleydi...

"Onun gözlerine bakarak onun benim olmasýný diledim... Ama o bana benim ona baktýðým gözle bakmýyordu bunu biliyordum. Onu sadece arkadaþ olarak istemediðimi bilmesini istiyordum, onu çok seviyordum ama söyleyemiyordum nedenini bilmiyorum ama çok utanýyordum... Keþke bana beni bir kez sevdiðini söyleseydi..."!!!!!

Alýntýdýr... Cok Hosuma Gitti Paylasmak Ýsteim Sizlerle...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...