Jump to content

Antivirüs Yükleme Merkezi V1

By_Microp

Recommended Posts

visual basic lemi yaptın kardeşim ?

Hayır. AIO İle Yaptım. Burası AIO Bölümü Zaten.

Bana darılmayın ama KAspersky nın olmadıgı bır antivirus paketi bana bişi ifade etmıyor üzülerek soyluyorum yıne bu kadar degerlı olan kaspersky ı unutmanızda husran

@ŞimşekAdam Paketi İster Kullan İster Kullanma Orasını Bilmem. Ama daha Paket v1 Olduğundan Biraz Daha Saygılı Olabilirsin. Sonuçta bu Paketi daha Sürümleri Çıkacak. Kaspersky'i Koyucaktım. Ama hep Kara Liste Key Sorunu Verdiğinden Pakete Eklemek İstemedim Açıkçası.

İYİ Forumlar !

Hayır. AIO İle Yaptım. Burası AIO Bölümü Zaten.

@ŞimşekAdam Paketi İster Kullan İster Kullanma Orasını Bilmem. Ama daha Paket v1 Olduğundan Biraz Daha Saygılı Olabilirsin. Sonuçta bu Paketi daha Sürümleri Çıkacak. Kaspersky'i Koyucaktım. Ama hep Kara Liste Key Sorunu Verdiğinden Pakete Eklemek İstemedim Açıkçası.

İYİ Forumlar !

Sen ekle ben key sorununu cozdum ancak bunu kımseyle paylasmam

Ayrıca yazdıklarımda herhangı bır saygızlık gormedım kullandıgım saygızlık ıceren 1 kelıme varsa lutfen belırtın bende kullanmayayım o kelımeyı

Saygısızlık Dediğim Başka Bir Anlamda . Kaspersky Key Sorunu Çözümü Olarak Trial Reset Var oda Uzun İş.

katilimsiz.com & tnctr'deki kaspersky 2010 + key İndirici Paketini Diyorsan ondada sorun var keyler hep Kara Liste Olarak Çıkıyor.

Hayır ben baska bırsey yaptım kaspersky ıle ılgılı bunuda acıklamak ıstemıyorum cunku suan yaptıgımı paylasırsam ne kadar cok kısı kullanırsa o kadar cabuk key kara lıste oluyor ama ıllede bılgı ıstıyorsan elımde 10 bın key var

• 4 hafta sonra ...

KARDEŞ BEN İNDİRDİM AMA TNODUP.exe DİYE BİR SİMGE GELDİ AÇILMIYOR NOD 32.

AYRICA SİSTEMİMDE ANT.VİRÜS PROGRAMIDA EKTİF DEĞİL NEDEN ÇALIŞMADIĞINI ANLATIRMISIN KARDEŞİM.HADİ BEKLİYORUM SAĞOL ŞİMDİDEN AYRICA 64 BİT KULLANIYORUM VE WİN7 KULLANICISIYIM

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...