Jump to content

Vmware Thinapp Orjinal Dosyasını Açma (yeni)

barcod

Recommended Posts

Bildiğiniz gibi portable yapımında şuan Dünyada en popüler olan ThinApp yazılımı'dır.Orjinal ThinAp

Sürümleri

Değişik bir Sıkıştırma Paketleme işlemi Yapılarak Dağıtılmaktadır.Bu nedenle Reklam ögesi Değiştirilmesi

(Launcbar) veya Türkceleştirilmesi için içeriğine erişilmesi Editleme araçları ile mümkün değildir

(eski sürüm Thinstall hariç) Epey bi araştırmalarımdan sonra Bu sorunun çok enteresan ve kolay bir şekilde

çözülebileceğini farkettim.Bu uygulamanın anlatım videosunu Konuya ilgi duyan arkadaşlar için anlattım

bu yöntemle tüm ThinApp sürümleri açılabilir. (Bence Bir bakın Çok enteresan )

Çok faydalı olacağını umuyorum.

Sağlıcakla Kalın

Eklenen Dosyalar:

1-ResHacker Tükce.

2-tlink exe

3-Boş Launc Bitmap_100

4-ThinApp-Enterprise-4.5 (veya elinizde varsa diğer sürümü)

5-ThinApp-Enterprise-4.5 Türkce (Bu yöntemle Türkceleştirdiğim Program)

6-Anlatım Videosu

Download: 30.2MB.

http://hotfile.com/dl/45480435/ec674e1/ThinApp_Paket.rar.html"]

Paketi açıp editlediysen Tekrar Paktleme Yani portable hale getirmek istiyorsan bununla

birlikde verdiğim kendi türkceleştirme çalışmam olan Thin App la yapabilirsin

Buradaki temel espiri programı türkceleştirmek ve Screen Splash yani reklam ögesini

değiştirmektir.Şöyle Yapabilirsin 1.Hazırdaki ThinApp çalıştır 1.Sistem imajını aldıkdan

sonra Kedi hazırladığın Programı Masa üstüne Yapıştır Kurmuş oluyorsun ve Yönergeleri

Takip et Kendi Portableni Oluşturusun

Altdaki linkde ThinApp v 4.0 Türkce Var Portableni Bununla Yap Denenmiştir Sağlamdır

(Konuyla ilgili yorumlarınızı beklerim Sağlıcakla kalın)

Upload:

• 2 ay sonra...

Oldukça ilgi çekici konu ve benzeri hiç konuya nette rastlamadım.Splash konusunda eğer başarıya ulaştı iseniz gerçekten bravo. fakat konuya ait link ölmüş, hepsini yükleyemezseniz dahi en azından , anlatım videosunu upload edebilirmisiniz.

• 1 ay sonra...

<b>Bildiğiniz gibi portable yapımında şuan Dünyada en popüler olan ThinApp yazılımı'dır.Orjinal ThinAp

Sürümleri

Değişik bir Sıkıştırma Paketleme işlemi Yapılarak Dağıtılmaktadır.Bu nedenle Reklam ögesi Değiştirilmesi

(Launcbar) veya Türkceleştirilmesi için içeriğine erişilmesi Editleme araçları ile mümkün değildir

(eski sürüm Thinstall hariç) Epey bi araştırmalarımdan sonra Bu sorunun çok enteresan ve kolay bir şekilde

çözülebileceğini farkettim.Bu uygulamanın anlatım videosunu Konuya ilgi duyan arkadaşlar için anlattım

bu yöntemle tüm ThinApp sürümleri açılabilir. (Bence Bir bakın Çok enteresan ) </b>

<b>Çok faydalı olacağını umuyorum.

Sağlıcakla Kalın</b>

<b>Eklenen Dosyalar:

1-ResHacker Tükce.

2-tlink exe

3-Boş Launc Bitmap_100

4-ThinApp-Enterprise-4.5 (veya elinizde varsa diğer sürümü)

5-ThinApp-Enterprise-4.5 Türkce (Bu yöntemle Türkceleştirdiğim Program)

6-Anlatım Videosu

Download: 30.2MB.

"]

Please register to see this content.

• 2 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...