Jump to content

Flash Bellek Yavaş Kopyalama Sorunu

umudooooo

Recommended Posts

xfat biçimiyle biçimlendirirsen daha hızlı kopyalama yapar ama xfatı her işletim sistemi desteklemiyor bilgin olsun

biçimlendirmeyi hangi programla yapabilirim ben de bi tane program var ama senin dediğin biçim yok

Teracopy adında programı kullan belki faydası olabilir. Birde bilgisayarın eski ise Usb 1.1 dir eger 1.1 ise 1mb/s nin ustune cıkmazsın. Ayrıca anakartın setup kontrol et USB 2.0 Full speed acık olsun. iyi denemeler.

358 kb ile aktarım yapmasının sebebi usb aygıdı değil anakartınızdan kaynaklanan sorun

bilgisayarın bios ayarlarına girin USB 2.0 Support vs gibi bir bölüm olacak sanrım ADVANCED sekmesinde (değişebilir karıştırın bulucaksınız) orada bunu HiSPEED yoksa Enable 2.0 usb support yapın

flashıda blgisayarın arka jacklarına takarak calıstırın sorun cozulecektir

358 kb ile aktarım yapmasının sebebi usb aygıdı değil anakartınızdan kaynaklanan sorun

bilgisayarın bios ayarlarına girin USB 2.0 Support vs gibi bir bölüm olacak sanrım ADVANCED sekmesinde (değişebilir karıştırın bulucaksınız) orada bunu HiSPEED yoksa Enable 2.0 usb support yapın

flashıda blgisayarın arka jacklarına takarak calıstırın sorun cozulecektir

anakarta girdim susb 1.0 yazıyo onunda karşısında enable yada hispeed yazmıyo daha doğrusu hiç bişey yazmıyo

flashdisc bölümlendirme programları varmış ben bitane denedim acronis diye ama bölümlemede sizin bildiğiniz varsa bi yazarsanız sevinirim

Arkadaşlar benim sistem win 7, flash diske çok yavaş dosya aktarıyor neden acaba ? ttnetten bile yavaş :o

Kullandığın vin7 32 bit mi? 64 bit mi? ben 64 bit vin 7 de o sorunları yaşadım en sonunda mecburen 32 bit vin 7 ye geri döndüm. 64 bit vin 7 anakart ve driverler henüz tam oturmadı, anakartım gigabyte ud 770 bilginize.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...