Jump to content

Youtube Canlı Yayına Mı Geçiyor?

muselmansuffe

Recommended Posts

YouTube Canlı Yayına Mı Geçiyor?

canvase.png

Dünyanın en çok tıklanan video paylaşım sitesi YouTube, "live stream" özelliğiyle canlı yayına mı geçiyor? İpuçları onu gösteriyor..

YouTube, sitesinde daha önce görülmemiş bir uygulama mı başlatacak?

YouTube iki senedir zaman zaman sitesinden canlı yayınlar yapıyor. Site daha önce başkanlık konuşmalarını, sağlık tartışmalarını, kriket maçlarını ve bir U2 konserini canlı olarak yayınlamış. Ancak herkesin canlı yayın yapabileceği bir canlı yayın özelliğinden uzak durmuştu.

Ancak YouTube yardım sayfasındaki bir ekran görüntüsü, canlı yayın özelliği konusunda oldukça dikkat çekti. Ekran görüntüsündeki son seçenek; "Live Stream."

Live Stream sitesinin CEO'su konu hakkında şunları söylüyor; "YouTube'un böyle bir özellik açacağı konusunda çok önemli bir ipucu." Aslında buradaki basit açıklama, görünen ekran görüntüsü sadece "Live Stream" özelliğine erişimi olan birinin bilgisayarından alınmış olabileceği. YouTube'un politikayla ilgili kanalı CitizenTube zaman zaman canlı yayınlara izin veriyor.

Ama özellik sonuçta orada ve diğer bütün kullanıcıları da ulaşabilir. Sonuç ne olur, canlı yayınlanacak görüntülerin telif hakkı sorunu nasıl çözülür, orası tabii ki şu an için bilinmez. YouTube yetkilileri de şu an için böyle bir planları olmadığını söylüyorlar.

Kaynak: on5yirmi5

ben suan youtube sorunu yaşıyorum :)) canlı yayın olsa ne olur trde yassssak :))

comodo dns de işe yaramıyor acaba ne yapacaz şimdi hangi dns vb. kullanacağız girmek için

devekuşu gibi başımıza gömmeye devam edelim.... biz giremiyoruz ya youtube'a sanki yurtdışındakiler de giremiyor... onlar canlı yayında biz kaçak yolla giriş yapmaya devam...

Artık o yollardan da giremiyoruz.

comodo da gitti şimdi ne kullanacağız offf

reklam gibi olmasın ama bu host ile girebiliyorum şuan

http://az.cokh.net/paylasim/Hosts.20100404.exe[/CODE]

Arkadaş yolladı benden size demesi sorunsuz süper gerekli editler vs.ler var ve herşey belli olan bir host dosyası tavsiyem

sağolsun

Arkadaş yolladı benden size demesi sorunsuz süper gerekli editler vs.ler var ve herşey belli olan bir host dosyası tavsiyem

sağolsun

gerçekten giriyor ve sorunsuz!

sağolsun

sağlam çalıştı saol.

gercekten dediğin yöntem işe yarııyor saolasın

fakat bunu nereye kurdu anlamadım kaldırmak istediğimde nasıl kaldıracam

yav arkadaş 2 saattir youtube giremiyorum giren arkadaşlar yardımcı olursa çok iyi olacak

tamam arkadaşlar yaptım

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...