Jump to content

Satılık Full Bilgisayar(acİl)

izahat

Recommended Posts

Ben ticaretin tam göbeğindeyim kardeş iyi akşamlar.

SİZİN GİBİ İNSANLAR BİR MALI alırken 2 kere düşünün ağlayanın malı güleni ondurmaz bugün bedavaya aldım diye sevinirsin ama bir yerden çıkar unutma bende biliyorum bilgisayar fiyatlarını bugün yeni dediğin işlemcilerin atom işlemcilerinden farkı yok.BU 4 ÇEKİRDEK İŞLEMCİ

[/center]

Ben avukatım varmı diceğin? evden oturup yazmadım ben o mesajı bende bilişim sektöründeyim işyerimden yazdım ben bu konuya mesaj yazdıysam arkadaşa destek olsun diye yazdım senin gibi ölücü çok forumda 2. el piyasasını gayet iyi biliyorum arkadaşın bilgisayarı 600-700 onun ederi bu sana 300 desek yine pahalı diceksin bilgisayarı almıcağın zaten belli ama nabız yokluyorsun acil yazmış ya başlıkta belki ölü fiyata düşürebilirsin diye.

ben böyle insanların akbabalardan farkı yok diyorum.utanıyorum.

Fiyat yüksek az size ne kardeşim? cidden almayı düşünen mesaj yazsın şuraya almıcak olan kişiler neden mesaj atıyor fiyat yüksek diyor? adam 400TL dese verdiği özellikteki bilgisayara yine fiyat çok dicek biri çıkar mutlaka arkadaşın yazdığı özelliklere göre 700TL gayet normal bir fiyat

turk_eros bilgisayarcıyım diyosunda sen şimdi bunu 400-500 e alıp 700-800 satmıcakmısın? adım gibi eminim satıcaksın e ama burada 700E çok diyorsunuz?

fiyat kırdırmayı bırakın tnc de en sevmediğim durum bu ürünü almayı hiç düşünmeyen adam neden yorum yazıyor konuya? bana bunu bi açıklayın.

sevgili arkdaşlar kazık yemesin diye düşünüyoruzda ondan suçmu?? 150 pc yi 500 e satmaya kalkan bile var yani !! ürünün fiyatı ii bence pahalı değil şu fiyat yorumlarınıda pc den anlayan kişiler yapsın donanımla ilgilenen çalışan bi zahmet format atmayı yeni öğrenen ergen bile yorum yapıyor babasından pc ci doğmuş bunlar canım :D

sevgili arkdaşlar kazık yemesin diye düşünüyoruzda ondan suçmu?? bilgilendirmek ürünün fiyatı ii bence pahalı değil şu fiyat yorumlarınıda pc den anlayan kişiler yapsın doananmla ilgilenen çalışan bi zahmet format atmayı yeni öğrenen ergen bile yorum yapıyor babasından pc ci doğmuş bunlar canım :D

Almıyacağın ürüne neden fiyatı fazla diyesinki amaç ne? almayı düşünen adam gitsin araştırmasını yapsın fiyatı uygunmu değilmi kararını versin satıcıya pm atsın adam satışa sunmak istediği ürün için konu açıyor daha ciddi bi alıcı çıkmadan 10 kişi fiyat pahalı diyo yüksek diyo e bu durumda satıcının verdiği fiyata alıcı çıkarmı? çıkmaz tabikide

• 3 hafta sonra ...

ben bunu toplamadan önce bilgisayarcı p4 işlemcili bilgisayarı 600 tl istiyordu

ekran kartımdan herhangibir şikayetim yok.haricen verdiğim hediyeler bile 100 tl

abi iyide millet senin vereceğin hediyeye bakmazki makinanın performansına bakar :)

Sistem i alalı 2 yılı geçmediyse garantisi devam ediyor demektir.tamam 2.el olabilir.ama garatili 2.el olurki buda sitemin fiyatının gayet güzel olduğunu gösterir.Diyelimki 2 yılı geçmiş garantisi tamamen bitmiş.Ben 570 TL veriyorum eğer kabul ederseniz özel mesaj ile bana ulaşabilrisiniz..Tşkler...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...