Jump to content

Alt Tab Sorunu

Ugrs

Recommended Posts

Merhaba arkadaşlar ;

Ben 2 gün önce buradan indirdiğim bi xp işletim sistemi ile format attım ama alt tab'da oynama yapılmış sanırım bunu tekrar normale nasıl düzeltebilirim 0 xp işletim sistemindeki gibi olmasını istiyorum şuan alt tab sanırım win7'deki gibi ama tam yapılamamış ve kötü bi görünüm ve sıkıntı yaşatıyor eğer SS isterseniz atabilirim ama bunu görmenize gerek yok diye düşünüyorum sadece format atmadan normal olsun istiyorum. Şimdiden teşekkür ederim :)

kardeş çalıştıra msconfig yaz ve başlangıçtaki programların listesini fotograf olarak ayrıntılı çekip resmi koy kapatırız o programı sorun çözülücektir diye düşünüyorum..

çok teşekkürler okan_42 fakat onu yaptıktan sonra bilgisayar açılmadan önce windows xp recovr ve windows xp 2 seçenekte geliyor gerçi hemen geçiyor problem olmazda her neyse söylemek istedim tekrar teşekkürler :)

Dur o problemi de çözelim hemen :D

Bilgisayarım sağ tıkla özelliklerden Gelişmiş yazan yere gel Başlangıç ve Kurtarma dan Ayarları tıkla sonra Düzenleyi tıkla Not defteri açılacak bi tane oradaki yazılanlar aynen şu şekilde olmalı:

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional" /noexecute=optin /fastdetect

Gerekli düzenlemeyi yaptıktan sonra Dosyadan Kaydet yap kapat burayı sonra tamam de uygula de restart at makinaya düzelecektir o da :drinks:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...