Jump to content

Dizüstü Bilgisayar Danışacağım

acipinarli

Recommended Posts

İşlemci : INTEL CORE I3-330M 2.13GHZ.

Bellek (Mb) : 4 GB DDR3

Ekran Kartı : 1GB DDR3 ATI MOBILITY RADEON HD5650

ses kartı hakkında bişey yazmıyor ama iyi gibi görünüyor

özür dilerim yanlış linki yapıştırmışım. i3 değil i5 işlemci. linki düzelttim

adamlarda genelde ödemelerde şikayet almış. Goldda daha ucuz buldum en azından daha güvenilir.

Buna bir bak tek eksiği senin verdiğinde 6gb bunda 4gb ram var ve uygun bence.

http://www.bimeks.com.tr/urun/1002/111017/acer-as5740g-i5-430m-lx-pmb02-077-.aspx[/CODE]

Buna bir bak tek eksiği senin verdiğinde 6gb bunda 4gb ram var ve uygun bence.

http://www.bimeks.com.tr/urun/1002/111017/acer-as5740g-i5-430m-lx-pmb02-077-.aspx[/CODE]

packard bell düşünmemin sebebi 5 yıl evvel easy note 7314 almıştım. Maşallah bir aksilik yaşamadım. 6. yıl başlamak üzere ve birçok 5 yıllık makineyi cebinden çıkartacak seviyede hala. Kısacası belli bir alışkanlık var. Değiştirilmez mi değişir ama işte daha çekici geliyor azcık :):dribble:

packard bell düşünmemin sebebi 5 yıl evvel easy note 7314 almıştım. Maşallah bir aksilik yaşamadım. 6. yıl başlamak üzere ve birçok 5 yıllık makineyi cebinden çıkartacak seviyede hala. Kısacası belli bir alışkanlık var. Değiştirilmez mi değişir ama işte daha çekici geliyor azcık :):dribble:

O zaman başka, sen nasıl istersen. ;)

o bütçeye çıktıktan sonra şu modeli alın bence..

ekran kartı daha iyi.. marka da asus..

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n61ja-jx114v-n61ja-core-i5-430m-2.26ghz.-4gb-320gb-16hd-sl-cam-bt-1024mb-hd5730-dvdrw-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=45522#divDigerResimler[/CODE]

http://www.vatanbilgisayar.com/asus-n61ja-jx114v-n61ja-core-i5-430m-2.26ghz.-4gb-320gb-16hd-sl-cam-bt-1024mb-hd5730-dvdrw-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=45522#divDigerResimler[/CODE]

World ve vatan kartın varsa 6 taksit 1721 tl, onlar yoksa 1956 tl. :lol: Ve hdd 320gb bunda 500gb. Bu mudur daha iyi? :blink:

O zaman başka, sen nasıl istersen. ;)

yanlış anlaşılmasın okulda acerlar var güzel makineler. yoksa illaki bu olacak demiyorum yani. fikirleriniz benim için önemli

diğerine göre çok pahalı.

World ve vatan kartın varsa 6 taksit 1721 tl, onlar yoksa 1956 tl. :lol: Ve hdd 320gb bunda 500gb. Bu mudur daha iyi? :blink:

ben model tavsiyesi yaptım.site tavsiyesi değil..

ama inceleyebilmesi için link verdim..

2 gün önce bimekste kampanyalı 1500tl idi..şu an stokta kalmamış..takip edilirse uygun fiyata bulunabilir..

ayrıca laptop alırken bakılacak ilk özellikler işlemci ve ekran kartıdır..çünkü değiştirilmez..

ram ve sabit diski ise değiştirmek veya yükseltmek çok kolaydır ..

eksiklik hissedildiği zaman yükseltme yapılabilir..

not:

ne zaman bir arkadaşa yardımcı olmak için fikrimi söylesem senin gibi bazı tipler sabote etmeye çalışıyor..sebebini anlayabilmiş değilim..

insanlar parasının karşılığını alsın diye fikir söylüyorum.. gereksiz polemik yapmak için değil..

not:

ne zaman bir arkadaşa yardımcı olmak için fikrimi söylesem senin gibi bazı tipler sabote etmeye çalışıyor..sebebini anlayabilmiş değilim..

insanlar parasının karşılığını alsın diye fikir söylüyorum.. gereksiz polemik yapmak için değil..

Ne sabotesinden bahsediyorsun yahu. Tip senin gibi olur. :| Hem neden sabote edeyim insanlara yardım etmeye çalışan kişileri. Sadece orda yazanları söyledim. İyi ki polemik yapmıyorsun... -_-

adamlarda genelde ödemelerde şikayet almış. Goldda daha ucuz buldum en azından daha güvenilir.

ben bu siteden alışveriş yaptım yeri Mecidiyeköy Istanbulda yerine gidipte alışveriş yapabilirsin ayrıca telefonda görüşüp indirim yapabilirsin sitedeki fiyatlara bakma telefonla görüş indirim yapıyorlar

ben bu siteden alışveriş yaptım yeri Mecidiyeköy Istanbulda yerine gidipte alışveriş yapabilirsin ayrıca telefonda görüşüp indirim yapabilirsin sitedeki fiyatlara bakma telefonla görüş indirim yapıyorlar

gold u arayayım bakalım bir.

ben model tavsiyesi yaptım.site tavsiyesi değil..

ama inceleyebilmesi için link verdim..

2 gün önce bimekste kampanyalı 1500tl idi..şu an stokta kalmamış..takip edilirse uygun fiyata bulunabilir..

ayrıca laptop alırken bakılacak ilk özellikler işlemci ve ekran kartıdır..çünkü değiştirilmez..

ram ve sabit diski ise değiştirmek veya yükseltmek çok kolaydır ..

eksiklik hissedildiği zaman yükseltme yapılabilir..

not:

tavsiyen için teşekkürler. ama nerede ise aynı fiyata sayılabilirler. goldda az daha ucuz. ama asus un eksiği HDD ve ram. onlar değiştirilebilir doğru ama sonradan tekrar masrafa girmek yerine aynı paraya zaten yükseğini almak mantıklı değil midir? pahalı demem sebebim diğer kartlara çekimde gerçekten pahalı. aynı para bile olsa sonradan ram ve hdd aldığımı düşünürsek ekstra masraf oluyor. :(

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...