Jump to content

Pc Kontrolunu Kaybetmekle Ilgili...

isoo

Recommended Posts

merhaba , öncelikle herkeze iyi günler dilemek istiyorum , uzun süredir bilgisayarımda aşamadığım bi problem var en son çare olarak buraya derdimi sizlere yazmayı uygun gördüm , bi süredir bilgisayarımın görev yöneticisi , klasör seçenekler ve kayıt defteri erşilmez konumda ilk başlarda formatla düzelir ne olucak diye düşünüyordum ancak format atıp ona rağmen düzelmeyince şaşırdım , ilk formatımın sonucunda görev yöneticisi gelmişti ancak kısa bi süre sonra tekrar gitti anlam veremedim.. akıllı bi virüsle savaştığımı düşündüm ve diski yeniden bicimlendirdim böylece hiç bir sorun kalmicaktı yaptım sonra sony bloggie kameramı bağladım pc ye bi kaç resim vardı sakladığım mantık işte bi baktım aynı sorun tekrar başladı , ilk başta new folder.exe olarak doysaları kopyalayıp duruyordu her yere bu adını koymadığım şey şuan o yok ancak gene görev yöneticisi kontrolümde değil , ne istediğim gibi anti virüs programı kurabiliyorum , nede savunmaya yönelik bi adım atabiliyorum format atmaktan da yoruldum istediğim sitelere bile rahat giremiyorum.. , yardımcı olabilicek varsa sevinirim yoksada canınız saolsun , hayırlı günler

Merhaba,

Flash diskiniz bağlı halde Combofix ile taratın. (Neyden bulaştığını düşünüyorsanız Pc ye bağlı olsun) Combofix çalışırken klavye ve mouse dokunmayın. Amvo tarzı bir virüs sanırım.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...