Jump to content

Yeni Bir Kasa Toplayacağım Yardim

Recommended Posts

Sevgili TncTR sakinleri uzun bir zamandan sonra 5 yıllık emektarı bırakıp yeni bir kasa toplamaya karar verdim. Fiyat aralığı 600-750 civarı bir sistem lazım.Tavsiyelerinizi bekliyorum.

Ayrıca 17'' LCD bir mönitör kullanıyorum şuan yeni alacağım kasa da muhtemelen HD destekli bi ekran kartım olur.Acaba HD monitör oyunlar vs. çok bi fark yaratır mı yani almam gerekir mi ? SAYGILARIMLA

lcd kalsın tabe yuksek cozunurluklu monıtor alırsan daha ıı olur ama senın elındekıde senı goturur

eskı kasanın ıcne bu sıstemı duzersen bu fıyata ııı oldu gıbı :good:

adszugm.jpg

tavsiye donanımını beğendim ama ekran kartını daha iyi almam gerekli oyunlara biraz yüklenecem çünkü 5 senelik hasret var :D acaba ekran kartının 128 bit olması çok şeyi değiştirir mi şimdi bunların özellikleri farklı farklı bnm şuan ki ekran kartımda 128 bit GeForce fx5500 128 bit var eski kasam da o yüzden içime sinmedi 128 bit. Mesela cod 6 pes 2010 gibi veya daha ağır oyunlarda hiç sorun yaşamadan enson görüntüye çekebilceksem amenna malum oyunlar artık kendini aşmaya başladı. Ona göre bi bilgisayar alalım ilerde sorun yaşamayalım Haksızmyım:D

Please register to see this content.
buradan ıncelemesıne bakabılırsın

elındekı anakart ıle zaten bılen bırı yardımı ıle cpu nun kalan 2 cekırdegını actıve edebılırsın ve elınde 4 cekırdeklı bı cpu olmus olur :good:

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...