Jump to content

Web Site Tasarımı

babyface

Recommended Posts

Arkadaşlar öncelikle merhaba herkese.Bugünlerde beni kendime ait bir web site yapma isteği alıp ******ürüyor.Bilenleriniz vardır mutlaka ücretsiz domain hizmeti veren sprinterweb.net adında bir site buldum.ordan bir şeyler yapmaya çalışıyorum fakat aşağıdaki resimde de göreceğiniz yere kadar geldim ve tıkandım.bundan sonra hangi adımları izleyebilirim,ne yapmalıyım bilemiyorum.bu konuda yardımcı olacak arkadaşların bilgi ve deneyimlerine ihtiyacım olacak.

sitey.jpg

software &services kısmının altındakilerden bir tanesinde hangi hazır sistemi kuracağını seçiyordu ama ben hiç kullanmıyorum hangi sistemle yapacaksan direk onu pc indir kendi sitesinden sonra ftp ye at

burası panel arkdasım site yapcaksan panelde acaba Web Sitebuilder varmı ? o varsa burdan kolayca yapabilirsin yoksa frontpage veya dreamwear ile yaparsn [email protected] ulas yardımcı olaym

bilgisayarımda a4deskpro ile oluşturduğum bir flash temalı site var.onu burdan smartftp client programıyla upload ediyorum fakat sitede nasıl yayınlayacağım bir türlü onu kestiremiyorum.

kardeş burası vista panel şuanda oldugun yerden hazır script kurabilirsin zmrt.info da bu özellik mevcur. Ama bu hosting i kullanmanı hiç tavsiye etmiyorum. Trafiğin %50 sini kullandıktan sonra hostunu kapıyorlar. sonrada mal gibi kalıyorsun ortada :) hadi kolay gele

• 1 ay sonra...

Arkadaslar herseyi yaptım alan aldım web programında 1 sayfalık index.thml dosyası deneme amaclı yaptım ve aldıgım web alanına yukledım. Yalnız asagıdakı gıbı hata alıyorum nedenkı anlamadım. Bırde defalarca denememe ragmen ındex dosyasını yukluyorum ama kendılıgınden sılınıyor (yuklemeyı ftp programı ıle yapıyorum)neden sılınıyorkı anlamadım. Yardımcı olursanız sevınırım neyı yanlıs yapıyorum acaba.

16aeftg.jpg

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...