Jump to content

Yerel Disk C Dolu Gözüküyor...

MhmtKrks26

Recommended Posts

kurduğun windows 7 iso su lite olarak mı kurdun yoksa bıldıgımız normal oynanmamıs ısosundan mı kurdun ? cunku ıkısının kurulum dosyaları arasında kapladıgı alan bakımından fark var . yada yulemeyı gerceklestırdıkten sonra herhangı bır oyun yuklemesınde bulundunmu.? belkı program fıles ın ıcınde dosyası vardır gozukmemıs olabılır. bırde tek tek boyutlarına bak dıyecegım ama farkeden bısey olurmu bılemıyorum. yada elınde cd den calısan herhangı sıstem varsa ac bak oradan da boyut olarak orada da aynımı degılmı

Win 7 ilk Kurdugumda Hiç Bişey Yoktu Normal Boyutundaydi Bos Alan 14 Gb Falandı Niye Boyle Oldu Anlamadim İnternet Download Manager Kullanıyorum Bazı Dosyalari indirip iptal ettim bişeyler yaptim disc doldu bunu temizlemenin bi yolu yokmu resimde gördüğün gibi 11.8 gb falan ediyo toplamı dosyalarin C deki..

S.a Arkdaşlar Benimde Bu Şekil Bi Sorunum Var. Arkdasım Konuyu Acmıs Bende Yazmak İstedim

adszzjbr.jpg

Resimde Görüldüğü Gibi:

1. Secenekde Yereldisk D' nin İçine Girip Bütün Klasörleri Seçip Özelliklerini Bakıyorum 107 Gb Gözüküyor. Ama

2.Seçenek de İse Bilgisayardım da Bulunan Yereldisk in Özelliklerine Bakıyorum 120 Gb

Bu Aradaki 7 Gb Nerede Olabilir Arkdaşlar:S ??

Sistem C Üzerine Kurulu.

S.a Arkdaşlar Benimde Bu Şekil Bi Sorunum Var. Arkdasım Konuyu Acmıs Bende Yazmak İstedim

adszzjbr.jpg

Resimde Görüldüğü Gibi:

1. Secenekde Yereldisk D' nin İçine Girip Bütün Klasörleri Seçip Özelliklerini Bakıyorum 107 Gb Gözüküyor. Ama

2.Seçenek de İse Bilgisayardım da Bulunan Yereldisk in Özelliklerine Bakıyorum 120 Gb

Bu Aradaki 7 Gb Nerede Olabilir Arkdaşlar:S ??

Sistem C Üzerine Kurulu.

kanka dediğim gibi gizlidir o dosyalar

arkadaslar basıt bısı solıcem ama cop kutusunu tamamen bosalttınız mı cop kutusunda kalan bısı olursa komple sılmedıkten sonra bosalmıyor hdd. dedıgım gıbı yapsanız cd den baslatıp total converter olması lazım programın adı aklıma gelmedı onunla bksanız nerde hangı dosya kac gb bısı var bu ıste ama ne basına daha once gelıp cozmus bı arkadas umarım yardımcı olur . saygılarımla

MhmtKrks26 olası ihtimalleri size söyleyeyim

1.Sistem geri yükleme açıkça aldığı sürekli yedeklerden dolayı C diskinde azalma olabilir.

2.İDM ile indirme yaptım ama iptal ettim demişsin.Yine deBilgisayarım ekranına gel(Masaüstünde bilgisayarım simgesine çift tıkla) ve sol taraftan Belgeler klasörünü aç.O klasörde Downloads klasörünü göreceksin.İçindekileri boşalt

3.C:\Documents and Settings\Kullanıcı adınız\Local Settings\Temp klasörüne git ve içinde ne varsa sil.

Aklıma bunlar geldi.Umarım sorunuuz çözülür.Saygılarımla

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...