Jump to content

Katılımsız Oyun Paketi V1 - By 'kaan.

bykaan2

Recommended Posts

Katılımsız Oyun Paketi v1 - By 'KaaN.

nfk5tt.png

Çok kapsamlı bir paket olmamakla birlikte içerisinde 7 tane oyun bulundurmaktadır... Oyunlar:

-Counter-Strike 1.5

-Bmw M3 Challenge

-Icy Tower 1.4

-18 wheels of Steel Haulin

-Feeding Frenzy 2

-Max and Magic Marker

-Air Assault II

Bu AIO tamamen kendime aittir... 18 wheels of Steel Haulin Dante_Imp' ten ve Max and Magic Marker xekeru' dan alınmıştır... Bu 2 oyunun katılımsızı hazırda bulunduğu için tekrar yapmaya gerek duymayıp AIO' ya dahil ettim.... AIO 6 part olup 1.10 GB' tır. 5 part 200 mb son part 140 mb' tır...

Upload sitesi olarak rapidshare.com seçilmiştir... Linkler sorunsuz olduğu gibi, AIO' da hatasızdır...

Kendim tarafından Windows 7 32 bitte denenmiştir, içindeki 7 oyunda sorunsuz çalışmıştır... Ama diğer arkadaşlarımızın AIO ları gibi bu AIO' da bütün Windows sürümlerinde çalışmatadır.... (XP/Vista/7).... AIO' da tek bir sayfa vardır... Başta dediğim gibi çok kapsamlı değil...

Görüntüler:

99osk8.png

2rrusmw.png

nfk5tt.png

2zgyt89.png

2s7hzk4.png

By 'KaaN.

Rapid sifresi felan yok dimi sonra onunla urasmayalim da :D

Asla rarlara şifre koymadım... Ben normalde katılımsız.com da çalışıyorum, yani oraya yapıyorum proğramları... o sitedeki bazı arkadaşlar bu siteyede koymuşlar konularını... bende dedimki neden daha çok insan yararlanmasın yaptıklarımdan? sonra aldım koydum... içinde BMW M3 Challenge süper oyun... o kadar gerçekçi... çok hız yapmayın, 150y le felan viraj dönmeye çalışmayın gerçek hayatta olduğu gibi dönemez gümlersiniz :D kolay gelsin...

• 1 ay sonra...
  • 1 ay sonra...

Arkadasim 5.ci seferdir indiriyorum inan CRC hatasi verdi Anlamadım Gitti

3.part ta veriyor ßu hatayi düzeltirmisin Rica Etsek...

sana çok güzel önerilerim var bu konuda irtibatı koparmayalım gerçi ben yokum bu ara piyasada :S

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...