Jump to content

2. El Telefon Almak Istiyorum Yardımcı Olurmusunuz

can585

Recommended Posts

Arkadaşlar 2. el telefon almayı düşünüyorum. Düşündüğüm telefonlar Nokia N96 ve Nokia N95 8GB bu ikisinden birini almayı düşünüyorum. Telefonlar hakkındaki yorumlarınızı bekliyorum.

Nokia N95 8 GB alma sakın.Neden dersen harici flash bellek yuvası yok.O nedenle Nokia Ovi Suite yi indirip kurmak gerekecek.Ve sistemde 500 mb yer kaplıyor.Bizzat başıma geldi.N96 yı bilmiyorum ama ya flash bellekli N95 al ya da N97 al.İkisini dekullandım.N97 nin çift hafızası var.Biri 55-60 mb lık C hafızası diğeri ise 32 gb lık D hafızası.16 gb ta kadar da flah bellek desteği var.N95 nin bir hafıası var.Ve 140-150 mb civarında yanılmıyorsam.Ama flash bellek takıp bunu arttırabiliyorsun.

8 gb lı olanda bu destek yok.Bu nedenle telefonu bilgisayara bağlayıp Nokia Ovi Suite üzerinden dosya alışverişi yapman gerekecek.Sırf resim video alışverişi yapacağım diye 500 mblık bir kurulum yapmam.Sana da tavsiyem budur.Saygılarımla

n96 yerine n95 8 gb yi tercih etmeni öneririm. ama düz n95 değil n95 8 gb olanı almalısın. n95 te bir çok hata ve donanım problemleri olduğu yazıldı çizildi. n96 ise diğer telefonlara göre kaba bir durusu var(tabii bence) buna rağmen özellik olarak çok farkı yok

Nokia N95 normali 300-400 arası,Nokia N97 ise 550-650 arası ikinci el.Sana tavsiyem N97 dir.Kullandıkça hoşuma gitmeye başladı.Alırsan eğer Nokia Uptader iel bir deson sürüm güncellemesini indirip yüklersin mis gibi olur.N95 NİN SESİ N97 ye göre yüksek geldi bana.Artık sen karar ver.Saygılarımla

400 500 tl ikinci el tel mi alınır garip sıfır 5800 veya 5230 alın nesi eksik n97den hatta ne kadar oynak olursa bir telefon o kadar cabuk bozuluyor. 16 gb kadar da hafıza kartı desteği var alırsınız hafiza kartını oldu bitti.

400 500 tl ikinci el tel mi alınır garip sıfır 5800 veya 5230 alın nesi eksik n97den hatta ne kadar oynak olursa bir telefon o kadar cabuk bozuluyor. 16 gb kadar da hafıza kartı desteği var alırsınız hafiza kartını oldu bitti.

katılmamak elde değil. 2. eli eğer 400 lira ise hiç gerek yok. 3. 5800 ı da aldım arkadaşıma kadıkoyden kvk garantili 475 liraya. ver 75 lira fazla sıfır cillop gibi 5800 al. hiçbirşeyi eksik değil. çokda güzel telefondur.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...