Jump to content

Idm Hakkında Bir Sorunum Var..

hawk_2

Recommended Posts

Arkadaşlar Eskiden Direk Bir İndirme Linkine Tıkladığımda IDM Anında Devreye Girer Hemen Benden Komut Beklerdi..Şimdileri İse Tıklıyorum Linke IDM Harekete Geçecekte ohooo...Bir Türlü Açılmıyor PC Böle Donmalar Oluyor Vs..Sistem Özelliklerim Gayet İyi..Bir Sorun Olduğunu Sanmıyorum Fakat Mozilla Kullanıyorum Ve Noscript Eklentisi Kurulu..Acaba Bir Sorunmu Varki ?

Birde Uploading Sitesindende Bir Dosyaya Tıkladığımda Onu İndiremiyorum..Normal Olarak İndirmem Gerekiyor..

Noscript Eklentisi Kurulu demişsin ondan dolayı sorun olabilir birde explorer la dene oda olmasa revounistler gibi programla tamamen kaldır.katılımsız bölümünden yeni bir versiyon denemende fayda var

Hocam Sanırsam Sorunu Buldum..Kaspersky Internet Security Kullanıyorum..Sanırsam O Engelliyor..Ona Nasıl İzin Verdiricem :D KİS E İzin verdirmem gerekiyor..Bu İDMAN ı engellememesi için..

Evet Kesin Sorunu Buldum..Kis'den İDM e izin verdirmem lazım ama nasıl :D bilen varmı arkadaşlar ?

İnternet Korumasını En Yüksek Yapmışım Bir Kademe Alta Getirdim Düzeldi..Rahatsızlık Verdiysem K.Bakmayın :)

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...