Jump to content

Cafe Kısıtlaması Yazılım Gerek; Ama Hangisi Gerek?

H4X0R

Recommended Posts

birde para kazanamıyorlar diyorlar sanki satın alıyorlar hepsi internetten indiriyor kardeşim yaa :)

tamam sende interneten indir ne uğraşıyorsun adamlarla... şayet bana denk gelirsen ister 500 gb hdd ister 1000'lik olsun tek tuşla gözünün yaşına bakmadan harici veya usb'ne 1 sny de bedava formatı atarım ;) bunuda unuta

zaten bize gelince fasfakir kesiliyosunuz abd mallarına geldimi idda sigara bakkal çakkal marketlere yiyeceğe içeceğe geldimi gavur mallarına geldimi paraya kıyarsınız bize gelince 2 kuruşunuz değerli olur biz o arşivleri hangi zorluklarla getiriyoruz ayağınıza haberiniz varmı bizde aile geçindiriyoruz ya adama hastaneden randevu alıyorum 50 kuruş diyorum adama ya adam diyoki param yok bizi sömürülecek inek görenlerin allah bildiği gibi yapsın dahada ağır konuşurdumda terbiyem müsade etmiyo sen git gavur mallarına paranı yedir sonrada deki türkiye neden gelişmiyo

ee artık cafeciler para kazanamıyor ya kısıtlama getirdiler geçenlerdede gta san andreası 8 gblık flash bellegime atcaktım flash kabul etmiyor bilgisayarları neyse gittim sordum flash bellek neden kabul etmiyor eee işte yok taşınabilir hard diskle millet oyun film müzik atıp atıp gidiyormuş falanda filan ,5 lira para istemez mi sanki orjinalini alıoz oyunun oyun sitesi bilmiyordum fakat yeni keşfettigim bir kaç site sayesinde oyun manyağı oldu bilgisayar devir değişti int cafeciler para kazanamayınca bu yönteme başvurdular şimdiki birçok int cafede böyle flash bellek kabul etmez kopyala yaptırtmaz makinaya program kuruyorlar

herkez elini kolunu sallayıp elinde 500gb hardiskle gelip sömürürse tabiki para kazanamaz önceden mp3 bile satılırken simdi mp3 yapmak sanki insanlara küfür gibi geliyor ne gerek var usb ye yada hardiske doldurmak varken 3 kuruş para verir yarım saatte 50 kuruşa tüm arşivi yağmalar bu nasıl bir mantık? elbetteki indiriyor yada sağdan soldan temin ediyor hizmet vermek için emek harcıyor peki yağmacılar ne emek harcıyor :-)) ?? usb yi bilgisayara takıp yağmalarken mi?evet down yapıyor ama upload sitelerine para veriyor varmı öle 3 kuruşa 5 köfte? bide yağmacılar üste cıkmaya calışmıyormu ee bende saatine para veriyorum iyide bir müzeyi yada bir sergiyi geziyorsun ordaki esyaları yağmalamanmı gerekiyor yada hak olarak mı görüyor acaba ? :-))sadece saatlik ücretle malesef internetkafeciler para kazanamıyor 2 filme usb ye 1.5 lira vermek bile zor geliyor yağma dururken vcd ci bile film başına 2 lira alıyor? ona verirken degilde neden kafede filme mp3 e para vermek zor geliyor insanlara?

Para vermek istemiyorsan gideceksin evinden kuzu kuzu indireceksin. Madem o kadar basit ama nerde siz üç kuruşluk interneti bile para vermemek için 10 kişi kullanmaya kalkarsınız. İNŞALLAH bütün korsan olan herşeyin önüne geçilirde o zaman nasıl para veriyorsunuz bak. İnsanlar nasıl alıştıysa öyle gidiyorlar işte beleşe alışmışınız kullandığınız internetin parasınıda babanız veriyordur kesin.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...