Jump to content

Takma Istasyon Için Sürücü Bulunamadı

akincaglar

Recommended Posts

Arkadaslar bende

Win 7 ultimate,İntel Core2 Cpu işlemci,512 mb ekran kart,core 2 gigabyt ana kart,200 bg samsung+1 tb WD harddisk ,1+1 =2 gb 800 mhz.kingston ram var.

3 gün önce dual core işlemcimi ,ikinci el core 2 Cpu ile değiştirdim format attım ,ilk önce normal çalıştı sonra dün sabah Vatandan samsung Dvd RWrt.aldım veprogramı yukledim fakaaaat sonra bir baktım internet yok (altta kırmızı carpı işareti vardı) sorun gideri tıkladım “takma istasyon” için sürücü bulunamadı dendi aygıt sürücüsünde ,hiç böyle bir sey gormemiştim daha önce ve ag bastastırıcıları kayıp olmus aygıt sürücüsünden,win7 ve anakart Dvd’siyle yuklemeye calıstım olmadı,

İnternet olmadıgı için otomatik yuklenmiyor hiç bir program

Ethernet kartı ana karta baglı o bozulmustur dedim gittim yeni ethernet cartı aldım taktım anakarta onuda tanımadı aygıt,3 kere Format attım 1 defasında Xp yukledim yine olmadı hala internete baglanamıyorum bu “Tasıma istasyonu” aradım internette saglıklı bir sey bulamadım.

1 defa geri yukleme yaptım olmadI ayrıca,flash bellet veya harici hard disk takınca PC görmüyor takılan flash'ı veya hard diski

1-anakartmı bozuk ?

2-işlemcimi bozuk?

3-ne yapacam şimdi?

Şimdiden tesekkurler cevabınız için

not; bu mektubu internet cafeden yazıyorum

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...