Jump to content

Kopyalama Ve Kurulumda Hata

CN-07

Recommended Posts

Bu hatayı TNCXP SP 2 ve TNCXP SP 3 ' te alıyorum. Sorunun benden kaynaklandığını düşünmekteyim.

Mavi ekranda biçimlendirme tamamlandıktan sonra kopyalama işlemi geliyor bildiğiniz üzere. Fakat kopyalama tamamlanmak üzereyken bazı .DLL dosyalarında kopyalama sorunları oluyor. Bende "ATLA" diyorum. Daha sonra

normal açıyorum bilgisayarı ve KURULUMA geçiyorum. Oradada aşağıki hatayı alıyorum. 3 tane CD ye çektim.

Fakat hepsinde aynı hatayı aldım. TNCXP SP 2 ve TNCXP SP 3 te bu hatayla karşı karşıyayım.

XP HOME EDİTİON ile format attığımda ise hiçbir sorun olmuyor ! hata .dll dosyalarından mı kaynaklanıyor.

Yoksa onları cd Ye çekerken bilgisayarım hatalı mı çekiyor ?

goruntu379.jpg

Bu hata genellikle CD'nin çizilmesi, Çok yüksek hızda çekilmesi ya da CD/Dvd okuyucunun CD'yi doğru şekilde okuyamamasından kaynaklanır. CD'yi tekrar daha düşük hızda çekin ve cd okuyucuyu değiştirerek deneyin.

*Iso kalıbını diske muhtemelen zaman kazanmak için yüksek bir hızda yazdırdınız.

*Diskiniz hasar görmüşte olabilir şayet çok belirgin bir çizik yoksa size basit bir yöntem önereceğim.Kolanya veya bir parfümü disk üzerine bir miktar dökün akabinde gözlük bezi veya yumşak bir kumaş ile silin ve keyfinize bakın.

cd yazıcımın hızları şöyle

52x

48x

40x

32x

24x

16x

8x

ben genellikle en yükseği seçiyorum.bundan kaynaklandığını söylüyorsunuz. sizce hangisinde yazmayı deneyeyim ?

• 1 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...