Jump to content

Alcohol 120

yes10

Recommended Posts

Merhaba Arkadaşlar,

İstediğim program Alcohol 120%

[Hedef Link]: http://trial.alcohol-soft.com/en/downloadtrial.php

Website - http://www.alcohol-soft.com/

[Aciklama]:Bu program sanal cdrom oluşturuyor çok kullanışlı bir program

[isletim Sistemi]:Windows7

[Yorum]:

Bende windows xp olanı var isteyen olursa paylaşırım istediğim bunun windows7 uygulanması

Saygılarımla

Merhaba Arkadaşlar,

İstediğim program Alcohol 120%

[Hedef Link]:

Website -

Please register to see this content.

[Aciklama]:Bu program sanal cdrom oluşturuyor çok kullanışlı bir program

[isletim Sistemi]:Windows7

[Yorum]:

Bende windows xp olanı var isteyen olursa paylaşırım istediğim bunun windows7 uygulanması

Saygılarımla

paylaşım güzel ama açıklama yetersiz. verdiğin linkten programın deneme sürümü olduğunu anlıyorum. win7 için full versiyonu yok mu?

Alcohol %120 ile cd,dvd kopyalayabilirsiniz sanal CD/DVD-ROM oluşturabilirsiniz.Oyun cd sini veya herhangi bir cd/dvd yi

hdd ye komple kopyalayabilirsiniz imajını alabirsiniz.Kopya korumalı cdleri bile yazdırabilirsiniz...

Bu açıklama yeterli oldu mu?

Seriali girdiğinde zaten ful oluyor

Alcohol %120 ile cd,dvd kopyalayabilirsiniz sanal CD/DVD-ROM oluşturabilirsiniz.Oyun cd sini veya herhangi bir cd/dvd yi

hdd ye komple kopyalayabilirsiniz imajını alabirsiniz.Kopya korumalı cdleri bile yazdırabilirsiniz...

Bu açıklama yeterli oldu mu?

Seriali girdiğinde zaten ful oluyor

programı zaten kullanan birisi olarak lisans sorunumu çözmek için konuya baktım ama linkte downloadtrial yazıyor. serial ile ilgili bir bilgi göredim! bu şekilde çocuğa anlatır gibi lisansı/seriali nerde diye mi yazmalıydım?

programı zaten kullanan birisi olarak lisans sorunumu çözmek için konuya baktım ama linkte downloadtrial yazıyor. serial ile ilgili bir bilgi göredim! bu şekilde çocuğa anlatır gibi lisansı/seriali nerde diye mi yazmalıydım?

Serialle bir bilgim olsa buraya konu mu açarım?

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...