Jump to content

Gigabyte Ga Ep35C Ds3R Model Anakarta Bios Uptade

vatan24

Recommended Posts

anakartıma bios güncellemsi yapmak istiyorum fakat sitesinde f1-f2-f3-f4 versiyonları var ben direkt f4 versiyonunu yapsam ne olur ayrıca bios uptade nasıl yapılıyor onu dahi bilmiyorum bilenleriniz beni aydınlatabilirmi aacep???

Aslında f4 bios kullansan bir şey olmaz sitesine falan baktım direk çak derim ama sen bios update yi hiç bilmiyorsan sana tavsiyem bir bilenle yapman sonra anakartın elinde patlamasın yani bi kaç gün bilgisaayrsın kalmayasın :)

vatan24 bios güncellemesi doğru yapılmazsa sistemin uçar.Anakart servise gitek zorunda kalır.Sitesinde bile yazar.Gerekmedikçe biosunuzu güncellemeyin.Lazım olmuyorsa hiç bulaşma.Eğer lazım diyorsan kesinlikle bilen birine yaptır.Zira bunun şakası yok.Güncelleyeyim derken gümletme anakartını.Saygılarımla

gigabyte'ın @bios die programı varmış onla tırsa tırsa ecel terleri döke döke türkiye elektirk kurumunun bursa şubesine bolbol dua ede ede(elktrik kesilmesin die) yaptım biraz fark etti stabilite olrak hepinize teşekür edrim arkadaşlar biraz tırstım yaparken ama yapa yapa öğrenicez biosuda:D

gigabyte'ın @bios die programı varmış onla tırsa tırsa ecel terleri döke döke türkiye elektirk kurumunun bursa şubesine bolbol dua ede ede(elktrik kesilmesin die) yaptım biraz fark etti stabilite olrak hepinize teşekür edrim arkadaşlar biraz tırstım yaparken ama yapa yapa öğrenicez biosuda:D

Hadi hayırlı olsun Bu tür durumlarda dualarını artırmanı öneririm yoksa :) anakartsız kalırsın demedi deme :):shifty:

biosu güncelledikten sora o kdr işlem yaptım aradan bi gün geçti.az önce pc'yi açmak istedim düğmeye bastım içeri gittim geldim reset atmış halde buldum bi baktım bios eski versiyonuna dönmüş bu anakarta çift bios var acaba uptade yaptığım yandımı diğerine mi geçti yada yanıp yanmadığını nasıl anlıyacağız

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...