Jump to content

Tr.gg Uzantılı Siteyi Google A Ekleyemiyorum

Recommended Posts

Bi ardasımın Sitesini eklemısdım googleye uzun zaman oldu ama arsıvde kalanlar var ıns işini görürler

Please register to see this content.

Bu Sitelere Gir oralarda yazılanları yap

Bide sıtene bu kodu eklemen gerekıor googlef1254b2323be44e6.html

başta dediğim gibi cok uzun zaman oldu bunu yapalı umarım işini görür

Öncelikle Merhaba Free üzretsiz siteleri google kabul etmez hatta siteniz .com lu bile olsa önce kontrolden geçer sonra eklenir... hatta siteniz ünlü bile olsa misyonu yinede araştırılır saygılarımla... ama yinede biraz bekleyin belki bir değişiklik olur...

Nasıl gelmiyor. E ozaman bedava-sitem.com yani tr.gg bu işi hiç uğruna yapıyor. Bende 20 'e yakın bedava sitem de site açdım hepsinide google'da indexlettim. Lakin bilmeyenler için sitemap sorun o ayrı.

1 ile 4 hafta yani 1 ay içinde indexlenir. İndexlendikden hemen sonra güncel ve özgü paylaşım yaparsan google abim seni sever

Hocam ne diyorum ama yinede kendisi bilir google paranı vermemek için her yolu dener bak sana önerim goinger ve ya adhood bunlar iyi bunları dene yine ayda 200 tl kazandırır yinede sen bilirsin site hakkında bir sorunun olursa bana söyle

Hocam ne diyorum ama yinede kendisi bilir google paranı vermemek için her yolu dener bak sana önerim goinger ve ya adhood bunlar iyi bunları dene yine ayda 200 tl kazandırır yinede sen bilirsin site hakkında bir sorunun olursa bana söyle

google ye site ekleme paralı değilki

ne alaka hocam şimdi bu dediğiniz ben diyorum ki google para vermiyor hemen banlıyo hesabı açsada istersen siten .com lu falan olsun... anladınızmı

ve önerdim işte

goinger ve ya ahood diye bunlar hemen veriyor ben 6 sebe webmaster lık yaptım hocam

ne alaka hocam şimdi bu dediğiniz ben diyorum ki google para vermiyor hemen banlıyo hesabı açsada istersen siten .com lu falan olsun... anladınızmı

ve önerdim işte

goinger ve ya ahood diye bunlar hemen veriyor ben 6 sebe webmaster lık yaptım hocam

birincisi arkadaşın derdi reklam değil sadece arama motoru kayıtı

ikincisi google seo yu düzgün yaparsan ban derdin olmaz

reklam için is adtech adhood ve ebay kullanmak iyidir

hocam kusura bakma sadece biraz heyecan var içimde birde fobim var kendi dediğimi sonuna kadar destekleme gibi yani önceden yaptığım ve başarılı olduğum bir konuda inanılmaz bir şekilde atılıyorum kusura bakma

senin tabi tecrüben benden fazladır ama gençlik işte kusura bakma

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...