Jump to content

Coolxp 2010 [Linkler Yenilendi]

shadowhawk

Recommended Posts

yaa senden bir konuda daha yardım isteyeceğim, herşey tam süper oldu da, aygıt yöneticisinde diğer atgıtların içindeki çoklu ortam denetleyicisi ve çoklu ortam video denetleyicisi yüklenemiyor. konum ayrıntısında PCI veri yolu diyor (bunun face deki videoların açılmamasıyla ilgisi yoktur demi?) bir yardımcı olursan çok sevinirim, şimdiden sağol

kendimde coolxp 2010'u kullanıyorum.böyle bir problemle karşılaşmadım.

*ayrıca facedeki videoları açmak için "adobe flash player" adlı yazılımı yüklemelisin.eğer yüklüyse belki bu sorununla bir bağlantısı olabilir.

*Asıl soruna dönelim.Bence sorunun ekran kartının driverından kaynaklı.ekran kartı driverını resmi sitesinden indirip güncellemeni öneririm.sorunun çözülecektir.

• Replies 54
  • Created
  • Last Reply
cok sıkılmaya başlaım bu olaydan artık bu kaçıncı indirişim oldu saymadım 6. partı acarken CRC hatası verdi ne yapmalıyız?

partları tek bir sunucudanmı indirdin?

eğer hotfileden indiriyorsan bütün partları hotfileden indir veya megashareden download yapıyorsan bütün partları megashareden indir.

eğer içindeki herhangi bir dosyayı antivirüsün virüs olarak görebilir.antivirüsünü kapatarak tekrar indirmeyi dene. :)

• 3 ay sonra...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...